Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol ismerhetnék meg igényes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerhetnék meg igényes nőket, akik intelligens, művelt, megbízható férfiakra vágynak?

Figyelt kérdés

Vannak olyan közösségi helyek, klubok, intézmények, ahol lehetne ismerkedni? Azért pl. könyvtárba biztosan sok kulturált lány jár, de mégis olyan nehéz ott ismerkedni, szerintem, akár valami ürüggyel is. Egyetemista vagyok, de az egyetem a tévhitekkel ellentétben rengeteg olyan lánnyal van tele, akiknek inkább kell a papír (diploma) mint az igényes műveltség. Egyáltalán már kétlem, hogy van olyan nő, aki egyszerre lenne művelt, megértő, megbízható, és ugyanezt várja el a férfitól is.

Tudom, még sok lehetőségem van, itt lakom Bp-n, még fiatal is vagyok (21), és még reménykedhetem egy igényes kapcsolatban. Kipróbáltam már mindnet, társkereső oldalakat is... Hogyan és hol ismerhetnék meg egy ilyen nőt?



2012. júl. 7. 19:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%

"Egyáltalán már kétlem, hogy van olyan nő, aki egyszerre lenne művelt, megértő, megbízható, és ugyanezt várja el a férfitól is."


Én sok ilyen nőt ismerek, de "sajnos" ők egyre inkább azt várják a férfitól, hogy legyen fiatal, és nézzen ki úgy, mint egy férfimodell.

Tehát kezdenek sekélyessé válni a nők. A belső értékekre éppen az a réteg nem figyel, aki saját részről rendelkezik vele.


Ha neked előnyös a külsőd, talán lehet esélyed náluk.

2012. júl. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
itten :DDDDDDDDDDDDDD
2012. júl. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Az azért sokat elárul rólad, hogy az igényes jelzőt sorolod sokszor a szövegedben. Neked ez az igényesség, amilyen te vagy.


Szerintem a nők többsége férfit keres. Ha férfi vagy, akkor minden esélyed megvan egy ilyen partnerre.

Ha jóképű, humoros, normális vagy, nem csak "igényes", akkor tapadnak majd rád a nők.

Egyetemen simán lehet barátnőt találni. Ráadásul Budapesten élsz. Ha a sok százezer környékeden lakó lányból nem találsz párt, akkor nem vagy normális.

Vagy netes társkeresőn.

21 éves vagy, semmiről nem csúsztál le.

Amúgy meg mi a bajod azzal, ha egy lánynak diplomás vagy egyetemista pasi kell? Te is diplomás leszel. Örülj neki, hogy ők ilyen "igényesek".

Igényes kapcsolat? Az milyen?

2012. júl. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%

Az mért baj, ha a nők olyan pasit akarnak, aki jól néz ki és művelt, diplomás?

Szerintem ezek nem olyan nagy elvárások.

A fiúk is szép, értelmes lányokat keresnek.

Aztán előbb-utóbb mindenki talál magához valót.

2012. júl. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
37%
Nem minden diplomás nőnek kell már diplomás férfi, én éppen erről beszélek. Néha lemondanak a társ műveltségéről, más szempontok miatt. Bár ez nem feltétlenül baj.
2012. júl. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%

Egyik barátnőm például pizzafutárral jár. Ebben csak az a "fura", hogy annyira művelt (a nő), hogy kevés olyat ismerek. Diplomája már van, 2 is, és simán kibeszéli tudományos témákban a szakmában több éve jártas embereket is.


A fiú meg mondjuk rendes, és nagyon helyes.

2012. júl. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Hole Hunter ***** válasza:
55%

Sajnálom, nekem erről a kérdésről ez ugrott be...

[link]

Üdv.

2012. júl. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én úgy értettem, hogy az egyetemista lányoknak MAGUKNAK kell csak egy diploma, de közben nem is érdekli őket az, amit tanulnak, sík hülyék, csak átvergődnek valahogy a vizsgákon, bulimániások stb., azt hiszem ez egy elég elterjedt jelenség.
2012. júl. 7. 20:23
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy az egyetemista lányoknak csak egy papír kell, más nem is érdekelné őket. A többség biztos nem ilyen. Jó, hogy buliznak néha, de ez mindenütt így van, vizsgaidőszakban, amikor sok a tanulni való, akkor nem buliznak, utána ünnepelnek, pasiznak, vidámak, élnek. Ha meg penészvirágok lennének, akkor mi lenne? Az lenne a pasik baja.

Aki fiatal az éljen, bulizzon néha.

Fiúk közt is sok a bulis, akik semmivel sem rosszabbak, mint a kockák, akik gép előtt töltik az életüket vagy az önsajnáltatók.

Ne buliban keress párt, ennyi a megoldás. Bárhol máshol keress, csak ne buliban, szórakozóhelyen.

2012. júl. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
62%

8 Mert az egyetemista fiúk különbek szerinted? :) Ne magadból indulj ki, nézd meg, fiúk között milyen a többség.


Egy egyetemet elvégezni meg akkor sem egyszerű dolog, ha csak átvergődik a vizsgán. Ez más lapra tartozik, tudom. De ha megnézed a mai követelményeket, és azt, mi volt a követelmény 50 éve (én egyszer megnéztem!) háát. ;D Az 50 évvel ezelőtti most "kisiskolás" tananyagnak tűnt.

2012. júl. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!