Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ha a jelenlegi párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha a jelenlegi párotoktól teherbe esnétek mit tennétek?

Figyelt kérdés
2012. júl. 8. 10:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Megprobálnék kitalálni valami ésszerü megoldást hogy megtarthassam a babát
2012. júl. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
18%
mivel nem vagyunk olyan helyzetben, hogy bevállaljunk egy gyereket, íg elvetetném. + még fiatal is vagyok hozzá, így inkább a megelőzésre fektetem a hangsújt.
2012. júl. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Cica15 válasza:
73%
Szólnék neki h na mi a szitu és aztán megbeszélnénk h mi legyen.. Mi már ezt elkezdtük megbeszélni,de akármi is volt u.oda jutottunk..megtartanánk.. Hiába vagyunk fiatalok,egy gyerek élete nem játék.
2012. júl. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha most történne, már megtartanánk.

6 éve vagyunk együtt, sulit elvégeztem, már csak munka kéne, de ha nem is dolgoznánk lenne pénz eltartani.

2012. júl. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kb. 4 év múlva kiugranék/kiugranánk a bőrünkből a boldogságtól.

Most fognám a fejem, hogy mit csináljunk, és el lennék keseredve nagyon.

Szeretjük egymást, házasodni készülünk, de egy gyerek egyáltalán nem fér bele most az életünkbe, főképp az anyagiak miatt (ketten is épp hogy megélünk). Segítségünk meg nem lenne. Szóval ha megszülném, az tönkre vágná valószínűleg a terveinket, és csak nehezen tudnánk kikászálódni a bajból, ha kitudnánk egyáltalán.

Na de ezért védekezünk :)

2012. júl. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Megtartanánk a babát, mert nagyon imádjuk egymást. :)
2012. júl. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát szomorú, de én elvetetném, mert még nagyon fiatal vagyok. Még a gimnáziumot sem fejeztem be, terveim vannak fősulira.

Barátom főiskolás már, de beszéltünk már erről, de ő is elvetetésnél szavazott, mivel még csak 22 éves. Előtte az élet.

9 hónapja vagyunk együtt.

2012. júl. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Megbeszélném vele, de biztos, hogy megtartanám/megtartanánk.

Egyébként volt már szó erről, és így tudom, hogy mellettem állna.

Bár még egyetemre járok, de ha becsúszna egy baba, akkor halasztanék, aztán folytatnám.

Tudom, hogy a szüleink is segítenének, mellettünk állnának.

De azért inkább később szeretnék babát.

2012. júl. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!