Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 20 feletti lányok, fiúként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 feletti lányok, fiúként érdemes megszólítani minden nekem tetsző lányt?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy ha megtetszik egy lány: utcán, vonaton, könyvtárban, tehát BÁRHOL.... mindenképp szólítsam meg, mert legközelebb nem biztos, hogy lesz még egy esélyem?
2012. júl. 8. 13:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%
És ez így is van. De ha ott van mellette a barátja, nem célszerű leszólogatni. :P
2012. júl. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
74%
Nyugodtan, veszíteni nem veszíthetsz semmit.
2012. júl. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
63%
Érdemes, egy próbát mindig megér! :)
2012. júl. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
63%

Igen. Már meguntam a tehetetlen alakokat, akik csak bámulni tudnak, és lihegni a nyakamba, de megszólalni pedig nem.

Legyél férfi, nyugodtan szólítsd meg őket! :)

2012. júl. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
78%

Utolsónak üzenem hogy több magányosnak tünö nem tul boldog lányt szolitottam le.

Elég negativ eredménye lett.

2012. júl. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
79%
Attól függ. Ha minden második lány megtetszik, akkor sűrű napjaid lehetnek :D
2012. júl. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
szólíts, ha nem szólítod le nem sok esély van h legyen valami, ha leszólítod vmicskével több... :D
2012. júl. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
én most gyakran jártam bulizni, és egy csomó fiú leszólított, akarta volna az elérhetőségeim, dem adtam meg semmit(igaz, hogy nekem nem jöttek be). nem vesztes semmit. lehet, hogy összejössz így valakivel, csak jónak kell lenni az első benyomásnak.
2012. júl. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

# 5


Ritka, hogy két ember kölcsönösen megtetsszen egymásnak. Sajnos nem tetszhetsz minden lánynak, ahogy én sem minden pasinak, de szerintem egy próbát azért mindenképpen megér, hogy megszólítsátok a lányokat.

2012. júl. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
63%
azért én az utcán nem szólítanék le így senkit mert nem biztos hogy díjazza... én pl frászt kapnék ha hazafelé jövetboltból (vagy fordítva) mellém ugrana valaki hogy "hello cicababa bejösz nekem...." még ha az időt megkérdezi vagy hogy eltévedt az oké, de ha még utána is követ stb akkor már kezdek idegeskedni és gyanakvó lenni (mondjuk hogy kiakar rabolni stb)
2012. júl. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!