Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Annak a srácnak egyáltalán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annak a srácnak egyáltalán érdemes elmondani, hogy szeretem, ha 4 hónap alatt nem bírtunk összehozni egy találkát?

Figyelt kérdés
2012. júl. 4. 21:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Veszteni valód nincs.
2012. júl. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Csegi89 ***** válasza:
Érdemes.
2012. júl. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
lehet hogy nem tetszel neki
2012. júl. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Figyelj. Én a mostani barátnőmmel 2 évig nem tudtunk találkozni, de még is együtt vagyunk.
2012. júl. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért nem találkoztatok 4 hónapig?
2012. júl. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szerintem ő nem szeretné...részemről szerelem volt első látára.Volt olyan hogy ő írt,de elfoglaltam voltunk.De én nem tehetek róla!Csak félek,hogy nevetségessé válnék...
2012. júl. 4. 21:35
 7/9 A kérdező kommentje:

Bocsi,arról nem tehetek hogy beleszerettem...de hogy ő mit érezhet gőzem nincs.

vagy hogyan felejhetném el? az első szerelem az életemben! és nem bírok tőle megszabadulni sehogy!mármint az érzéstől...

2012. júl. 4. 21:36
 8/9 anonim ***** válasza:

Ó dehogy nem tudsz megszabadulni az érzéstől! Idő kell hozzá, de fel is gyorsíthatod egy másik fiúval. Ő nem akar Téged.

Tudod ha egy férfi igazán akar egy nőt, átússza az Atlanti óceánt

2012. júl. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
De mit szeretsz benne, ha nem is ismered? Nem volt egy rendes randi, akkor nem is ismerheted! Nem tudod, milyen. Kitalálod, hogy ilyen meg olyan, és abba vagy szerelmes. Ez így szokott lenni, velem is előfordult már, ne aggódj. De ne mondj ilyet, hogy szereted.
2012. júl. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!