Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit lehet tenni, vagy miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, vagy miért van ez?

Figyelt kérdés
kavartam egy csajjal, egy 3 napos kiránduláson, és nagyon megtetszett(jobban mint előtte)... chaten ráírtam, hogy akkor most ez hogy legyen? ő at írta, hogy csak barátként szeret, viszont másnap írkált nekem, hogy ha próbálkozni akarok, akkor hogy csináljam... utánna lévő nap meg is próbáltam, de elutasított, viszont elhívott strandolni, még pár osztálytársunkkal(ugyanis ő, és én osztálytársak vagyunk)... elmentem, találkoztunk a megbeszélt helyen, de jött a barátnője is, és nem akartam rossz benyomást kelteni, ezért elég csöndes voltam... aztán kiértünk a starndra, 1 órán belül jött, egy fiúismerőse, akivel eléggé elvoltak, tehát gyertyatartónak nem megyek oda hozzájuk... aztán jött még 2 srác is, az egyik az ex barátja... elbeszélgettem külön-külö mindegyikükkel, de még mindig tartottam a rossz benyomás keltéstől, ígyhát maradtam a csendes "beszari"(ugyanis egy ismerősömmel való beszélgetés során, ezzel a jelzővel illetett) még aznap este ráírtam, hogy :szia, mizu? miért nem írsz vissza?8ugyanis mindegyik írásomat megnézte, de választ nem kaptam, mert kilépett) igazából elakartam volna hívni randira, mert azt hittem, még nincs minden veszve... másnap törölt az ismerősei közül, próbáltam párszor ráírni, hogy megkéne beszélni a dolgot... ez még nem a teljes történet, de a lényeg bennevan: tehát utál, mert szótlan, gyáva, beszari voltam... nem tudtam, hogy csak én leszek, az a közös ismerőseink közül... nem tudtam, hogy jön az ő baráti köre... véleményem szerint, azért utál, mert a barátai leszóltak, és mivel ő nagyon a barátai kedvében akar járni, ő is leszól... neméppen szűzies életet él, de én elfogadtam volna az előéletét, ha ő is az én hülyeségeimet...

2012. júl. 8. 14:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Mit lehet tenni? Lődd le...

Miért van ez? Mert egy ku.va.

Szerintem inkább keress normális lányokat, őt meg hagyd, hosszútávon megkíméled magad az idegességtől!

2012. júl. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy csicska a csaj-.- nem te vagy a beszari hanem ő. az én barátom is osztálytársam 1éve együtt vagyunk de ekkora szánalmat mit ez a lány.. uram isten. azt hiszi mindenkinek kell?! terelődjön vissza. ha engedné hogy próbálkozz nem hívott volna mást a talitokra. nagyon gáz. jobbat érdemelsz nem ilyen kislányos buta p***át
2012. júl. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!