Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti erre mit tudtok mondani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti erre mit tudtok mondani?

Figyelt kérdés
Dicsérek egy csajt hogy szép meg minden, erre azt látom hogy a címzett törölte vagy nem írnak vissza. Ez mással is megszokott esni? Ez miért van a csajoknál? Ténylegi ilyen hülye pi**a mindegyik csaj a mai világban?
2012. júl. 8. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:

címzett törölte? ezt hol látod?


lehet nem akar tőled semmit. ettől még nem lesz hülyepi**a

2012. júl. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 AvernusTriad ***** válasza:
77%
Azt tudom mondani: fapapucs.
2012. júl. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Arra nem gondoltál, hogy talán csak nem akar ismerkedni? Ne facebookon ismerkedj.
2012. júl. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez azért van, mert azt hiszik hogy ku*ni akarsz. Legyél inkább bunkó de magabisztos. Ez túl nyálas.


Én is férfi vagyok, de a legtöbb csaj akinek bokoltam azt mondta élőben "aranyos vagy" meg minden, de mikor jött egy bunkó paraszt, ő benne jobban látták a férfit.


Mára rájöttem, nőnek addig nem lehet bókolni, még ágyba nem viszem. Mert különben egy érzelmes paraszt leszek.

2012. júl. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Utolsó. Jah ez való igaz, lehet hogy ezért van ez, már én is gondolkodtam ezen.. Nehéz esetek a nők az biztos.. :D
2012. júl. 8. 21:36
 6/7 anonim ***** válasza:

Tényleg mindegyik pasi ilyen f*sz szexmániás k*csög ebben a világban? :)

Lehet hogy nem akar ismerkedni. Nem így kell kezdeni. A legtöbb pasi, aki a face-en agyondicsért, az 2. üzenetként:

Van pasid? Tényleg nagyon szexi vagy... *-* Nem lehet, hogy holnap feljössz hozzám egy kis laza szexre? ;)

Ha talán előbb megismernéd, a csaj se ijedt meg volna ennyire

2012. júl. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jó de én pont nemi ilyen pasas vok.. -_-
2012. júl. 8. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!