Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szeretnék strandra menni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék strandra menni, becsajozni, de szégyellem, hogy nagyon sovány és alacsony vagyok testalkatra. Lehetne így esélyem szép lányoknál vagy jogos a félelmem, gátlásosságom?

Figyelt kérdés

2012. júl. 8. 22:24
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem például bejönnek a karcsú alacsony csajok, szerintem nem lesz gondod a strandon, de ha gondolod nyúz meg egy lovat búj a bőrébe és játszd el hogy te vagy a KFC-s csávó úgy már senkit nem fog érdekelni a méreteid
2012. júl. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

165 cm vagy ?


alacsonyak nem kellenek senkinek, selejtek vagyunk


166 cm / F

2012. júl. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Honnan tudtad,hogy 165cm vagyok? o.O
2012. júl. 8. 22:46
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el nem a testalkatod miatt fognak visszautasítani, ha visszautasítanak!

Én sem vagyok egy erős testalkat!

Leírom az általam tapasztaltakat...


Ma már, nagyon ritka ha spontán leszólítasz egy lányt, az nem fogja visszautasítani a közeledésed!

Viszont itt jegyzem meg, hogy tapasztalatom szerint a hétköznapokban a kialakuló szituációs helyzetekben könnyen ismerkednek össze az emberek.


Ezeknek a jelenségeknek megvan a törvényszerűsége, kicsit hosszú lenne leírni, de dióhéjban annyi, hogy az emberek folyamatosan elszigetelődnek egymástól.

Ezért már nincs meg az a szociális viselkedés mód, mint régen mikor még a buszon mindenki köszönt mindenkinek és spontán spontán társalogni kezd egymással.


Ennek hiányában a mai ember (nemtől függetlenül) alapból hárítani kezd ha zavarba jön egy váratlan megszólítás során.

(mivel ilyenkor kiszolgáltatottá válik, mert nem tudja hogy miként kezeljék a helyzetet)



Íme egy negatív példa:

Mikor spontán megszólítottam egy helyes lányt az utcán, mert láttam, hogy ugyan annak a sci-fi írónak a regényét olvassa mint én!

Megjegyzem! Nem olvasás közben, hanem mikor már összecsukta a könyvet!

Akár milyen kedvesen, tisztelettudóan és nem belegázolva a magánszférába, próbáltam megtudakolni a könyv iránti érdeklődését és a véleményét a sorozatról, csak azt tapasztaltam, hogy baromi nagy zavarban van és nem élvezi a társaságom!!!

annyit sikerült kiszednem belőle, hogy tetszik neki a könyv és a kolléganője ajánlotta.

DE ez csak egy ilyen helyzet a sokból!


Másik példa:

Mikor haverokkal buliba mentem, egész esete nem tudtam becsajozni!

Így hajnali 1-kór zúztam haza az éjszakai busszal.

majd nagy bánatomban a széken ülve megláttam egy "csini lányt" aki elég fáradtnak tűnt.

Gondoltam lovagias leszek és helyjel kínálom.

kicsit visszakozott de végül elfogadta a helyemet.

Mielőtt még kialakult volna az a kínos csend azután hogy megköszönte a helyet, gyorsan témát kezdeményeztem.

elmesélte hogy ő is buliból megy haza mert már elege volt az egészből...

...sokat beszélgettünk az úton, aztán mikor le kellet szállnom megkaptam a telefonszámát számát!

És ez is csak egy ilyen eset a sokból!


Szóval az esély az mindig meg van az ismerkedésre (alkattól függetlenül) csak a helyzetek nem alakulnak mindig ennek megfelelően!

2012. júl. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Szerintem az utolsó válaszoló egész hasznos tanácsot adott, és egyet értek vele.

Viszont, a nőknél fontos a kisugárzás is! Ha te eleve úgy mész oda, hogy "biztos, hogy le fog rázni, mert ilyen, meg ilyen a külsőm...", akkor az a félelem és kétségbeesés fel fog tűnni a lánynak, és kellemetlen lesz neki. Inkább egy kis egészséges önbizalmat sugározz! Attól függetlenül, hogy alacsony vagy, és vékony, még lehetsz nagyon helyes fiú!!! Ha kihúzod magad, és magabiztosan mész oda, akkor eleve plusz ponttal indulsz.


Nem tudom, hogy érthetően írok-e, remélem érted!


Az a lényeg, hogy csak add önmagad, és úgy állj hozzá a dologhoz, hogy JÓL IS ELSÜLHET!!!


És mint mondtam, önbizalom!


Remélem segítettem, és SOK SIKERT!!!! :)

2012. júl. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!