Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Aki csúnya, vékony, alacsony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki csúnya, vékony, alacsony az már esélytelen a neki tetsző lányoknál? Miért van az, hogy mégis látoke egy csomó ronda fiút szép lánnyal? Mit tudnak ők, amit én nem?

Figyelt kérdés

2012. jún. 13. 02:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
több eszük van nálad! :D
2012. jún. 13. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Valszeg nem nyafognak ennyit, hogy csunyak, rondak es alacsonyak.
2012. jún. 13. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ezt már annyiszor láttam kiirva

Relativ hogy ki csúnya

És ezt meg nem lehet válaszolni hogy ki mit tud

attól függ kinek milyen a személyisége, miért tetszenek meg egymásnak..nem lehet ilyet mondani hogy ők mit tudnak jobban nálad...

2012. jún. 13. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

1. ők nem GYK-n kérdezik meg, hanem lesz@rják, hogy hogy néznek ki és ismerkednek ronda fejjel is, így van esélyük

2. a lány nem bízik a jóképű fiúkban, azt hiszi egy csúnya megbízhatóbb, normálisabb, "szebb a lelke"

3. sok a pénzük, sikeresek az élet más területein, ez vonzza a nőket

4. van valami bennük, amit egy lány meglátott, vagy csak éppen ők ketten illenek össze, de amúgy a lány soha nem jönne össze másik csúnya sráccal, csak az ő pasijában talált valami vonzót

5. sok lány összekeveri a ronda arcvonásokat a férfias vonásokkal és azt hiszi, a jóképűek nem férfiasak, sőt lányosak, az ilyen lányok a nagy orrú, elálló fülű, ráncos, kopasz pasikra buknak, talán apakomplexusból, talán mert tényleg azt hiszik, hogy egy Brad Pitt kinézetű nem lehet férfias


6. a kis vékony, alacsony, csúnya fiúk mindig úgy gondolják, hogy ők többet érnek, mint ami látszik belőlük, kedvesebbek, értelmesebbek, aranyosabbak, odaadóbbak, mint a jó megjelenésűek, csak bennük ezt nem látják meg a lányok

pedig sajnos a többségük inkább megkeseredett, önsajnáltató fiú, és pont annyi figyelmet kap a lányoktól, mint amennyit érdemel


senkitől nem lehet kikövetelni, hogy szeressen téged, a lányoknak is megvan a maguk értékrendje, választási szempontjai, még ha ez a csúnya fiúknak nem is tetszik, mert pont nem őket preferálják

2012. jún. 13. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Sokat tudnak beszélni nagy az önbizalmuk sok a pénzük akármi lehetséges:)
2012. jún. 13. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Én félénkebb típus vagyok, önbizalomhiány és önbecsülésem már semmmi, de csak azért, mert tudom, hogy a külsőm miatt nem sok értelme lenne szép lányoknál próbálkoznom, így inkább nem is szólok hozzájuk, mert biztos elküld a p*csába vagy csak beéget egy jó nagy tömeg előtt, volt már rá példa. Úgy két hónapja még sok lányt lemertem szólítani, voltak rendesek is és egyben szépek, de ők kivétel nélkül foglaltak voltak. Viszont voltak olyan durvák, hogy képes volt beszólni, hogy nézek ki és mekkora orrom van. Ott beordítja sok barátnője előtt, mindenki engem nevetett, én ezért nem próbálkozom már lányoknál, már nem bízom bennük, csak a rossz rib*t látom mindben, aki úgyis elutasít, de akkor is zavar, hogy ilyen ronda srácoknak mégis sikerült szép barátnőt szerezniük, akkor nekem miért nem. Őket nem gúnyolták ki a külsejük miatt, hogy hogy néznek ki?!


Komolyan nem értem a női nemet!

2012. jún. 13. 06:57
 7/14 anonim válasza:

Egyszerű mernek és nyernek!

Sose sikeres akarj lenni hanem értékes mert egyszer jön valaki aki ezt értékeli. Plusz ezer féle ismerkedési hely van nem igaz nem találsz magadnak egy törpi vagy akármilyen csajt.

2012. jún. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

+ a 3. válasz adónak igaza van túlságosan beleivodott az emberekbe a jó csaj/srác kell mert vele jól néznék ki....csak mid van neked na semmi azért azt észrekéne venni h te milyen vagy és hozzád hasonló nőt keresni mert ez nem a szépség és a szörnyeteg.


2, az is köztudott tény hogy ha van 1 "jó és szép" csaj (te esetedben) és egy kevésbbé szebb srác akkor a jó csaj hamar ott hagyhat egy jobbért. Másrészt ez villogás szempontjából tök jó a haveroknál húúúú milyen nőm van TYŰ de ez nem a balaton. ez egy párkapcsolat amit szeretnél nyugodtan hosszú ideig élvezni. Viszont a kevésbé szépeknek megkell küzdeniük azért hogy legyen valakiük szóval írtó kedvesek, aranyosak...


3, Nem csúnya vagy csak van akihez képest kevésbé szebb ennyi. Nem mindegy hogy a háború ellen vagy vagy a béke mellett. Mind2nek 1 az értéke de jobb hallani nem.


Remélem tudtam segíteni :))

2012. jún. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem az a lényeg h. szép legyél meg kis herceg, hanem szimpatikus.... .

Lehetsz akármilyen csúnya vagy szép meg aranyos is, ha nem vagy szimpatikus annak aki tetszik neked .

2012. jún. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

ja ne erősltesd lehet nem a legjobb módját választod az ismerkedésnek..utcán ne szólits le senkit, vagy ha ül a padon akkor ne menj oda hozzá, én elég furán nézném azt aki úgy akar ismerkedni, valami akkor sem ok abban ahogy próbálnál ismerkedni...

lehet neked csúnya az aki a szép lánnyl van, de valószinű neki nem csúnya..

ezt az önsajnálást meg fejezd be mert igy nem fog sikerülni, sok a felületes kiscsaj, csaj...

2012. jún. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!