Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok fiuk, fiu vagyok. Es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok fiuk, fiu vagyok. Es nehéz talalnom egy csajt mert lehet rosszul ertelmezem a jeleiket amit sugaroznak vagy mit en. Segitene valaki hogyan kelen csajozni?

Figyelt kérdés
legyszives....
2009. júl. 11. 12:46
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Talán neten kellene ismerkedned es ott hozd ossze mert ugy konnyebb..Es ha talalkoztatok akkor mar csak cselekedned kell :)
2009. júl. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%
Mondjuk elsőnek tanulj meg írni.Aműveltséget szereti a legtöbb lány.
2009. júl. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
A csajozás nem lehet megtanulni hiszen a csajok rögtön leveszik hogyha koppintott szöveget, stílust nyomatsz nekik. Csak magadat kell adni. És egy tipp ha a külső nem 100-as hódíts a humoroddal. ez nagyon sok csajnál bejön, hogy eltudják őket szórakoztatni
2009. júl. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha van kedved meselhetsz nekem ha gondolod es meg szeretned osztani valakivel.

xuting@windowslive.com

itt megtalalsz:)

2009. júl. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sztem neten nem annyira jó ,mert ott azért a lányok is bátrabbak és sokan írnak mindenféle dolgot aztán amikor végre találkozni akarsz velük akkor meg hát izéé....

De végülis nem rossz ötlet, csak egy rendes lányt fogj ki és ne ilyen szivatós p****t...

2009. júl. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szia

szerintem is neten a legkönnyebb csajozni nekem soxor bevált .. a neten sokkkal könnyebben kitudsz mondani olyat amit pl. élőben nem mernél ( és most nem a nyomorék káromkodásokrol van szó) én is igy vagyok vele h élőben nem naon merek odamenni a lányokhoz de interneten keresztül meg pedig megy a szekér:)és ha már a találkozásrol van szo akkor meg ne hátrálj meg és végy erőt magadon !!!!! sztem a neten probálkozz ha félénkebb vagy de ha nem akkor hajrá, a világ vár ;)

2009. júl. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ha csak a jelekről van szó ...

[link]

2009. júl. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

néhány tanács

- felejtsd el felszedő szövegeket

- csak akkor maradj önmagad, ha alapból érdekes személyiség vagy, ha nem akkor fejlődnöd kell

- fogd fel az egészet úgy, mintha semmi tétje nem lenne .. mintha csak egy ,,játék'' lenne a csajozás

- ha vki visszautasít lépj tovább, de úgy, hogy önbizalmadon ne essen csorba

2009. júl. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!