Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randi a fürdőben? Szép akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randi a fürdőben? Szép akarok lenni!

Figyelt kérdés

Hát,úgy hozta az élet,hogy az első randim egy sráccal a fürdőben lesz.Kicsit parázok,hogy milyen leszek a jól megszokott smink meg szuper frizura nélkül,ezért segítséget szeretnék kérni,hogy mégis hogy lehetnék "vízálló,de természetes".

Gondolok itt arra,hogy milyen legyen a hajam /Hosszú,barna,hullámos/ és hogy a szempillaspirál erőltetett-e a strandos randira?


MINDENFÉLE HASZNÁLHATÓ TIPPET SZÍVESEN FOGADOK!



2012. júl. 9. 22:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hajaddal ne csinálj semmit legyen kiengedve és kész.. Vízálló szempillaspriált tehetsz egy kicsit de ne nagy szempillákat csinálj csak ilyen kis cukikat :D
2012. júl. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

Te vágod, egy lány akkor szép ha smink nélkül is az. Ha anélkül nem, akkor tökmindegy. De ha már randiznak veled, szerintem az fogja érdekelni a legkevésbé, hogy ki vagy-e festve, meg milyen a hajad.

Nem tudom hány éves vagy, én 15,5, és azt becsülöm nagyon egy lányban, ha természetes!

2012. júl. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem mennék fürdőbe az első randin.


De ha már úgy van, akkor semmi szempillaspirál: nincs elkeserítőbb, mint egy nő pandamacira ázott sminkkel. A hajadat szerintem kösd össze.


24/N

2012. júl. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ó, jézusom... menj smink nélkül. Ha emiatt befarsul, akkor kár megvárni az első együtt töltött éjszakát, hogy láthassa az igazi arcod!

Én is smink nélkül voltam az első randin, sőt, a barátom még soha nem látott kisminkelve, mégis együtt van velem 2 éve:)

A hajad engedd ki, vagy fogd össze, és kész.

17L

2012. júl. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
igen, semmi smink! undorító ha elázik. mondjuk az is igaz, hogy nem úszni mész :DD szóval ha úgy gondolom, hogy jól gondolom, akkor kint ültök, vagy max a vízen beszélgettek. nme hiszem, hogy az a vízalá lenyomós hülyéskedős, úszos dolog lesz. Szóval, mindent amit amúgyis szoktál, max vigyél sminklemosót, és ha a végére tényleg hülyéskedni kezdtek, és a víz alá kerül a fejet, eltudsz szaladni lemosni. hajjalm kapcsolatba annyi, hogy beállíthatód, de a HATÁS legyen ternészetes. tehát ne 10kg lakk, csak egy kicsi.
2012. júl. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Fiúként azt mondom, hogy a lehető legkevesebb sminket használd, a hajad olyan legyen, ami illik az arcodhoz; de megnyugtatlak, nagyrészt nem ezeket a részeket fogja csekkolni...
2012. júl. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Találkoztunk már párszor,régebbről ismerem,de legutóbb 2 éve láttam,mert messze lakunk egymástól. Na ezért izgulok ennyire,mert nem akarom elrontani =)
2012. júl. 9. 23:17
 8/10 anonim ***** válasza:
én mindennap sminkelem magam, de ha már fürdőbe mennék semmi esetre se festeném ki magam... nm látom értelmét neki. a hajadat meg ahogy te szeretnéd.
2012. júl. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Semmiképpen ne sminkeld ki magad! Engem személy szerint kiráz a hideg amiikor véletlenül hozzáérek egy lány arcához ás máris ott van a kezemen a bőre. Rühellem a sminket!

16/F

2012. júl. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ne sminkeld ki magad, mert akkor csak feszélyezve érzed magad, hogy mi lesz, ha lebuksz a víz alá, meg ilyesmi... A hajamat én a helyedben egy laza, nem túl kimért kontyba fognám, aztán majd később kiengeded max. Fő a természetesség! Ne görcsölj!!! Ha bejössz a srácnak, akkor az fogja megfogni, hogy nem vagy agyonsminkelve és természetesen is képes vagy jól érezni magad. Ez csak egy szubjektív vélemény. Remélem azért valamennyit segítettem! :)
2012. júl. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!