Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy csak ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy csak ilyen gyerekes 14-16 év körüli lányoknak jövök be felnőttként is, a saját korosztályomnál miért vagyok esélytelen? Én nem akarok pedofil lenni, normális barátnőt szeretnék!

Figyelt kérdés
2012. jún. 30. 14:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tisztázzuk: pedofil nem vagy, ha a 16 éves lányok jönnek be. Pedofil akkor vagy, ha a 7 éves lányok jönnek be.
2012. jún. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
elsőnek igaza van, amúgy meg örülj hogy bejössz nekik....
2012. jún. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A pedofília kéremszépen fejletlen test iránti szexuális vonzalomról szól, ami 14-16 éves lányoknál már nem helytálló.


Nézelődj 1-2 évvel alattad vagy feletted, biztos találsz hozzád illő lányt.

2012. jún. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért, mert a lányok egy részének az idősebb korosztály jön be, őket tartják magukhoz elég érettnek, tehát a 14-16 éves lányoknak a 20-30 éves pasik, a 20-30 éves lányoknak pedig a 30-40 éves férfiak jönnek be, de ez idővel fog változni és sztem próbálkozz az olyanoknál a korosztályodban, akik nem ilyenek. :)
2012. jún. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Pedig minden huszonéves lány 30-40-50 éves hapsival jár. Ki érti ezt? Aki kivétel, az meg nem az esetem.
2012. jún. 30. 16:52
 6/6 anonim ***** válasza:

20-on éves lányok csak a szexért járnak 50-es férfival.

és apakomlexus

vagy érdekből valamit akarnak tőle.

2012. jún. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!