Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nektek hány éves korotokban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek hány éves korotokban történt az első randid? Vagy csókod?

Figyelt kérdés
És milyen hely a legjobb első randira ,első fiuval?

2012. júl. 10. 21:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

13

15/L

2012. júl. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83
2012. júl. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

csók: 14

randi: 15

22/F

2012. júl. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 sambora11 ***** válasza:

14 voltam. Nagyon izgultam az első csók előtt, azt sem tudtam, hogy mit kell csinálni, de a csaj elég határozott volt, úgyhogy túlestem rajta. :D

Szerintem az a legjobb, ha sétálni mentek egy parkba.

2012. júl. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Első csókom 15 évesen történt egy osztálykirándulás alkalmával, egy olyan fiúval, akibe szerelmes voltam. Több nem történt.


Első randi... 16 éves voltam, és egy tipikus mozis randi volt. A sráccal végül nem lett semmi komolyabb, mert később kiderült, hogy csak megfektetni akar, és nálam az nem játszott.:D


Legjobb hely első randira, első fiúval... Ahogy érzitek. Én egy laza piknikezést javaslok. :)

2012. júl. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

13


szerintem első randinak egy laza kis séta egy nyugis helyen tökéletes. beszélgettek, ismerkedtek. majd utána jöhet a mozi, "beülünk valahova egy italra", piknik, stb:)

2012. júl. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Első csók külföldi osztálykirándulás alkalmával. A csaj sem volt valami szép meg én is be voltam szarva, de volt bennem pár ital meg egy fél doboz cigi szóval csak sikerült feloldódni. Ez volt 16 évesen.

Első randi? :D Ahhoz még nem volt szerencsém, csak a futó kalandokhoz.

2012. júl. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

első randi: 15 évesen

első csók: 11 v 12 évesen, de csak azért mert üvegeztünk, és ezt a feladatot kaptam..most már visszagondolva szánalmas.:D


első randira teljesen jó az, hogy ha kiültök egy parkba és beszélgettek ( én esetemben általában az volt, hogy együtt mentünk suliba, vagy hazakísért a suliból (évfolyamtársak voltunk.) )

2012. júl. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

első csók 16 évesen

első randi szintén csak később :P

17L

2012. júl. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

első randi 15

első csók 16


Randi helyszínre meg a fentiekkel egyetértek :) Sok sikert

16L

2012. júl. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!