Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiakadtam! (? )

Figyelt kérdés
A barátommal bulizni megyunk. Tegnap olyan dologgal állt elő, hogy zavarna-e ha az a csaj is velünk jönne, akivel régen kavart. Nem akartam neki mondani, hogy zavarna, nem akartam féltékenynek tűnni, sőt nem is vagyok az, de nem értem miért pont velünk kell jönnie. Ti hogy állnátok a dologhoz?

2012. júl. 10. 22:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki hogy igenis zavar....omg..
2012. júl. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én simán közöltem volna vele, hogy igen zavar..:D
2012. júl. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
miért nem vagy őszínte?
2012. júl. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:

Ha van olyan jó a kapcsolatok nyugodtam megmondhatod neki.

Bár én sem értem hogy miért egy olyan csajt hív veletek akivel régen kavart....

2012. júl. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Titeket is zavarna egyébként?
2012. júl. 10. 22:32
 6/14 A kérdező kommentje:
Azért nem vagyok őszinte, mert nem akarom, hogy féltékenynek higgyen. De most mit fog ott velünk csinálni? Gyertyát tartani?!
2012. júl. 10. 22:33
 7/14 anonim ***** válasza:

Ha nekem anno ilyet nyögött volna be a barátnőm hagytam volna hogy elhozza a gyereket, aztán ha lett volna pofája eljönni ment volna az ügyeletre.


Simán meg kellett volna mondani hogy zavar,de az is érdekes hogy a csaj belement, meg egyáltalán eszébe jutott a barátodnak.


Az oké ha ott találkoztok esetleg, természetes, de hogy direkt elhívja?


Bár lehet hármasban akarja nyomni a srác. :D

2012. júl. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

A barátod két vasat szeretne legálisan a tűzbe tartani.

Ha nem mondod meg nyíltan a véleményedet,ne csodálkozz,ha ettől vadabb ötletei is lesznek!

2012. júl. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
A csaj kereste meg őt, hogy nincs kivel mennie ebbe a buliba, erre megkérdezte a barátom. Barátom mondta neki, h velem megy, erre még a csaj mondta nagyképűen, hogy őt nem zavarja hogy megyek. Basszus, kész vicc.
2012. júl. 10. 22:38
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Min aggódsz ha te is ott leszel???? Vagy mond meg a párodnak hogy zavar vagy ne féltékenykedj ha nem nélküled mennek. Mi a legrosszabb ami történhet? Előtted kezd ki a csajjal és legalább tudod hogy gerinctelen pasi. A csaj kezd ki vele és akkor látod a párod reakcióját és helyrerakod a betolakodót...és ezután nyugodtan mondhatod a párodnak okkal hogy látni sem akord a csajt a közelében.

a 3. eshetőség hogy kellemesen csalódsz és nem történik semmi

2012. júl. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!