Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 12-15 év körüli lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12-15 év körüli lányok, nektek mi tetszik igazán egy fiúban? Mitől helyes egy fiú vagy mi az, amitől járnátok vele?

Figyelt kérdés
Küldök képet priviben, ha kéritek lányok!

2012. júl. 10. 23:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Küld:D Legyen jó humora,tudjak vele viccelődni,legyen aranyos,ápolt,NElegyen páwa+nagyképű..15/L
2012. júl. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
vicces.nem féltékenykedik túlzottan,magas,sportos,aranyos,szép a mosolya,nem egy álprái fingós büfögős állat
2012. júl. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
képet küldj, de nekem az ha vicces sokat nevet ápolt udvarias sokat beszél :D
2012. júl. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:

Kedves, ápolt helyes, és elfogad olyannak amilyen vagyok...

azért persze legyen sportos is, és szeretem ha hasonló az ízlésünk. persze nem hátrány ha nem csak bírom ha tud nekem zenét vagy filmet, vagy mit tudom én mit ajánlani :D

2012. júl. 12. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Küldj képet... egyébként nekem személy szerint az olyan aki nem fél megtenni az 1. lépést, de nem nyomulósan. Legyen ápolt, élőben is legyen kedves, vicces, ne csak neten. Aztán persze legyen kedves...És ha még nem is nagyon illünk össze legyen megértő, ha valami nekem nem jön be, ami neki igen(pl.pia,cigi,ilyenek...)
2012. júl. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
küldj képet 14/l
2012. júl. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Küldj 13/L
2012. aug. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Legyen helyes vicces kedves szerény és aranyos
2012. aug. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!