Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Neten megismertem egy lányt....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neten megismertem egy lányt. Furcsán viselkedik. Csak játszik velem? Help pls.

Figyelt kérdés

nossss...igen fura...:/

szivecskéket ír meg a faxom...

utána meg mondja, hogy nemakar ám tőlem, semmit, csak unatkozik, azért beszél velem. nem is akar most kapcsolatot meg semmi...

utánna megint szivecskék hada, majd msotmár emg camozni akar velem...ő hozta fel a témát!

nemnagyon tudodk rajta elmenni..XD

elég messze lakik tőlem, szal nemtudom tényleg mitakarhat...vagy csak ennyire unatkozik télleg???

am nemzavar, mert énis unom amgam, szal elvagyok vele nincsezzel gond..:D


18 éves, én meg 20



2012. júl. 11. 10:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Tereld át személyes síkra a dolgot, és akkor kiderül, hogy mit akar.


24/N

2012. júl. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

személyes sík címszó alatt találkozora gondolsz?!

nemhinném, ohgy kivitelezhető, egyenlőre..:/

2012. júl. 11. 11:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor meg miért pazarlod rá az időd? Inkább olyan lánnyal ismerkedj meg aki közel van hozzád. Mert ez lehet tényleg csak játszik, és akkor sem találkozna ha közelebb lennél. Virtuális csaj meg nem jó semmire.
2012. júl. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

mert pl itt aközeli csajt nemismerek eyget sem..vagyis ismerek..de ink ahgyjuk..XD


és enm pazarlás, ráérek, unatkozok ugyis...csak jolenne tudni mitakar..:D

2012. júl. 11. 11:44
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, a személyes sík a találkozót jelenti, szóval az előzőnek igaza van, pazarolod az idődet.


24/N

2012. júl. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!