Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Az internetem megismer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Az internetem megismertem egy srácot és úgy néz ki, hogy az első találkozásnál leakar feküdni velem. és azt akarom megtudni, hogy volt-e olyan aki belement ilyenbe és lett-e belőle valami?

Figyelt kérdés
2012. júl. 5. 19:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
ne menj bele szerintem. te döntsd el hogy mit akarsz vele, és ne engedd hogy rávegyen olyasmire amit nem akarsz.
2012. júl. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Igen, azzal a különbséggel, hogy én jobban le akartam feküdni vele. :) És lett belőle valami.
2012. júl. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Csak lányok írhatnak?
2012. júl. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

De mégis írok. Olyan volt mint a filmeken, és a mesékben. Napnyugtakor, egy ligetben...

Nem találkoztam senkivel ilyen gyorsan, nem vártam senkire randi előtt ilyen sokat, nem néztem senki szemébe ilyen mélyen, és nem csókolóztam senkivel ilyen fantasztikusan... Na igen, és a pár órával későbbi szex... hmmmmmm orbiálisan jó vele.

Minden normát, szabályt és erkölcsöt megszegtünk!

Imádom!

2012. júl. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat:))

Fiúk is írhatnak nyugodtan:)

2012. júl. 5. 20:38
 6/15 anonim ***** válasza:
Kapcsolat lett belőle, most 7 hónapja tart :)
2012. júl. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Velem is lefeküdhetsz, de nem erőltetnék semmit, amit te nem szeretnél. ;)
2012. júl. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

"úgy néz ki, hogy az első találkozásnál leakar feküdni velem"


Erre mégis miből következtettél? Történt azóta valami?

2012. júl. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Igen nekem is volt ilyen. Szerelem lett belőle és már több mint 1 éve együtt vagyunk :)


19/L

2012. júl. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
az is fontos hogy hány évesek vagytok?
2012. júl. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!