Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 17-21 éves fiúk! Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17-21 éves fiúk! Szerintetek baj ha egy lány kezdeményez? (tovább lent)

Figyelt kérdés

Úgy èrtem ha pl.: egy lánynak tetszik egy srác facebook-on ès ráír, vagy a lány hívja el hamarabb randira, ès a randin a lány csókol hamarabb.

Mi erröl a vèlemènyetek? Komoly válaszokat lécci, nagyon fontos!

16/L



2012. júl. 11. 22:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Nem. Nyugodtan rámírhatsz!
2012. júl. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
Semmi gond nincs vele, sok srác még örülne is neki.
2012. júl. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
én örülök neki. 20F
2012. júl. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%
Igaz éppen kicsúsztam a korosztályból, de azért válaszolnék. Nem, nem gond ha egy lány kezdeményez, elvégre neki is szabad :)
2012. júl. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A facebookos kezdeményezés miért lenne baj? A neten szerintem tök felesleges betartani az ilyen "ki kezdeményezzen szokásokat"...

A randi már más kérdés, nyilván jó ha a fiú veszi a bátorságot, de hidd el nem lesz belőle semmi hátrányod ha esetleg mégis te lépsz előbb. Sőt még a fiú is örülni fog (persze ha szimpatikus vagy neki).

De igazából neked kell érezni mi a jó az adott helyzetben, ez csak egy tanács.

2012. júl. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Szerintem is jobb ha a lány kezdeményez mert vannak olyan fiuk (köztük én is) akik nem akarnak eröltetni semmit várnak rá h a csaj mikor áll készen a dolgokra
2012. júl. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

nembaj

19f

2012. júl. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Ez komoly kérdés...szoktam kezdeményezni (20 l ) de szerintem nem mindegyik pasi tudja értékelni igazán... Bár aki meg igen, az megéri :))

Nem véletlen hogy a pasikat hagyjuk kezdeményezni, ha nem akar eléggé ahhoz, hogy tegyen is érted, akkor szerinted mennyire lesz aktív a kapcsolatotok során ?

2012. júl. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

23:01 ez hülyeség, ez visszafelé is igaz lehetne akár rátok nőkre nem gondolod?

Ha mi kezdeményezünk akkor ti nem is akartok eléggé hisz nem léptek, barátnőm kezdeményezett, és érdekes mód még is nagyon akarom őt, ennyit erről a nagy általánosításodról.

2012. júl. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Alaque ***** válasza:

Utolsó előttinek elárulok egy titkot! A kezdeményezés kétszemélyes. Az ismerkedés egy játszma, amin belül folyton cserélgetitek a metakommunikációs jeleket, ezáltal egyre közelebb kerülve egymáshoz. Hogy kié az úgynevezett "kezdeményezés", teljesen lényegtelen, ugyanis nincs olyan, hogy "kezdeményezés". Szerinted ha egy férfi elkapja egy nő kacér pillantását és megszólítja a nőt, akkor most melyikük kezdeményez? A férfi a megszólítással, vagy a nő a pillantással? Egy kacér pillantás nem feltétlenül tudatos kezdeményezés. Akkor válik kezdeményezéssé, amikor a másik fél reagál rá.


Tyúk vagy tojás?

2012. júl. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!