Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk/férfiak! Szeretitek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak! Szeretitek, ha egy lány/nő nyíltan kezdeményez?

Figyelt kérdés

Azaz ha egy nő szemetekbe mondja mindenféle kertelés, habozás nélkül az igazságot, pl. hogy bejöttök neki, elinvitál valahova randizni esetleg szexuálisan provokatív célzásokat is tesz, stb.?


Egyszóval: bejönnek a "harcias" (persze csak mértékkel), kihívó, öntudatos, saját véleménnyel rendelkező, kezdeményező nők, akik tisztában vannak azzal, kit és mit akarnak a pasiktól és az élettől?


A véleményetek mellé lécci írjátok oda a korotokat is.

Köszi a válaszokat előre is!


21/L


2012. jan. 6. 13:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Igen.

22/F

2012. jan. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. jan. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Imádjuk :) Csak nem véletlenül te pont ilyen vagy? ;) 22F
2012. jan. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Igen,

(nem sokszor volt ilyenben részem, hogy így kerek perec a szemembe mondta valaki, hogy mennyire bejövök neki, de mikor ilyen történt az nagyon jó volt)

2012. jan. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Igen, persze.

Mondjon bárki, amit akar, de ebben a mostani világban, ahol egyre-másra csak a citromba harapott arcú pitsákkal találkozni, egy üdítően új és fantasztikus dolog lenen egy ilyen lány. :)

2012. jan. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
"lenne"
2012. jan. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

De igen ilyen vagyok és eddig még nem volt erre panasz. Megmondom őszintén, nem vagyok félénk típus, engedem és szeretem, ha egy pasi viseli a nadrágot (és ha ő is ugyanolyan határozott, öntudatos és "életszagú", mint én, az összes hibájával együtt), azonban én is szeretem aktívan kivenni a részem a kapcsolatból és nem félek kimondani azt, amire vágyom, legyen bármilyen témáról szó.


Ezt most nem nagyképűségből mondtam, egyszerűen tisztában vagyok azzal, hogy mit akarok és azzal is, hogy sokszor a halogatás, félénkség és a "forró kása kerülgetése" miatt nem jönnek össze a kapcsolatok, buknak el a nagy lehetőségek, szerelmek.


Köszönöm az eddigi válaszaitokat. :)

2012. jan. 6. 14:15
 8/15 anonim ***** válasza:
Te egy baromi jó csaj lehetsz,és teljesen igazad van! Bárcsak ismernék ilyen csajt személyesen :) 22F
2012. jan. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszi a bókot és örülök, hogy egyetértesz! :)
2012. jan. 6. 14:20
 10/15 anonim ***** válasza:
A legtöbb pasinak igen, de ha valaki túl félénk akkor beijedhet :) Illetve, ha valaki nehezen kezd kapcsolatot. :) De nyugi ha bejössz a srácnak akkor ezen valószínűleg nem buksz semmit, ha nem viszed nagyon túlzásba :)
2012. jan. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!