Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért foglaltak a vonzó,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért foglaltak a vonzó, karcsú, vékony lányok mind? Vagy csak nekem nincs szerencsém?

Figyelt kérdés
Bár lenne egy szingli is köztük végre, de eddig akárhánynál próbálkoztam előbb vagy utóbb kiderült, hogy van pasija és sajnos nem kamuztak, volt, aki saját szememmel láttam együtt smárolni.

2012. júl. 12. 00:06
 1/7 AvernusTriad ***** válasza:
100%
Tán mert vonzóak...?
2012. júl. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nos, ha csak "arra" kellene, feltalálták a prostitúciót, ha meg nem, akkor ne légy már olyan hülye, hogy csak a tökéletes idomokkal megáldott lányokat vegyed észre...
2012. júl. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ne sajnáltasd magad. fordítva is vannak ilyen kérdések, keresd őket.
2012. júl. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
van mindenből minden :DDD nekem vannak szép, vékony, szingli barátnőim, ők meg azon gondolkodnak, h miért jár minden kedves és okos srác r.banc csajjal?
2012. júl. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az a nő foglalt, akin épp fekszenek! :D
2015. máj. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
66%
Mert felszínes vagy és csak a külsőre mégy.
2016. márc. 14. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert véletlenül se ismerkedjenek a normális pasik, azért foglaltak mind a vékony szépek.
2018. ápr. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!