Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az hogy lehetséges, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az hogy lehetséges, hogy egy alacsony srác több magasabb lánynak is bejön, bejött már? Ezeket a lányokat nem zavarja, hogy a fiú alacsonyabb tőlük? Volt akivel 10cm is volt a különbség!

Figyelt kérdés

2012. júl. 12. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Erre több válasz lehetséges
2012. júl. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az a 10 cm ..... Hm
2012. júl. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
26%
bizonyára az az alacsony srác gazdag volt, és ez imponálta a nőt. Más nem hiszem, hisz majdnem mindnek a 180 cm magas férfiak kellenek. Nem egy előnyös helyzet alacsony fiúnak lenni, sajnos. Mindenben hátrányban vagy, párkapcsolatok, munkahelyi pozíciók, betegségek...
2012. júl. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csóró vagyok, még kocsim sincs. A randi alatt folyton azt éreztem, hogy már alig várja, hogy lekapjam. Elkísért mindenhová és folyton mosolygott, kedves volt.Igazából arcra vagyok bájos, szépek a szemeim és az szám is eléggé vastagabb, ráadásul van egy különleges színe, olyan szép rózsaszín. Igazából ezt is lányoktól tudom. Én azért is lepődök meg folyton, ha tetszem egy lányank, mert magamat nem tartom sokra. Tényleg nem vagyok gazdag, se magas, még kocsim sincs. Aztán mégis folyton szemeznek velem a lányok, nem is egy magasabb tőlem. Legutóbb egy szöszis, vékony, model alkatú, hosszú lábú lány figyelt élénken a buszon, elég feltűnő volt, hogy engem néz.
2012. júl. 12. 13:57
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Ez a generáció sajnos el van b***va. Manapság egyre inkább háttérbe szorul a hím jelleg, és az evolúcióban megjelennek a kis vékony csontú, nőies férfiak. Ha még törpe is és kis bu***an álldogál, akkor ez bejön a legtöbb lánynak. Ma már nem divat férfiasnak, erősnek, határozottnak lenni. Conan ideje lejárt.
2012. júl. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!