Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányoknak tényleg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak tényleg ennyire elsődleges a külső?

Figyelt kérdés
Én nagyon sovány fiú vagyok és úgy érzem, hogy ezért sem tudnak vonzódni hozzám. Gondolom, ha izmos lennék másképp lenne. Jól látom?

2012. júl. 12. 17:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Részigazság.

Én is kegyetlen sovány vagyok, de nem származnak belőle önértékelési problémáim.

Te kicsit ezzel szembesülsz, ne foglalkozz vele.

Tudom ezzel van tele a padlás, de ha jön az a lány, akivel kölcsönösen elfogadjátok egymást, ez nem fog számítani (annyira).

A saját köreidet rójad, ne másokét! :)

2012. júl. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más jön be!

A szépség relatív, biztos, hogy létezik olyan csaj, akinek Te vagy az esete! :) ;)

19/L

2012. júl. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek, de sajnos kb. 60-70%-nak biztos...
2012. júl. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Tedd fel magadnak a kérdést: teszek valamit azért, hogy vonzódjanak hozzám, vagy csak "látnak" engem.

Szernitem a lányoknak tényleg nagyon fontos a belso, de nem árt, ha jól nézel ki. Ha úgy érzed, hogy izmosan jobban menne, akkor hol az akadály? A fekvotámasz ingyen van.

2012. júl. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

nekem igen is számít a külső


ha én szép vagyok elvárom, hogy a párom is helyes legyen 19L

2012. júl. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
és olyan beképzelt is?
2012. júl. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

17:54

Miért várod el, hogy helyes legyen a barátod? Miért nem inkább a férfias jon be? Szerintem a plussmaci helyes, vagy egy alvó cica. Nem érzed megalázónak a sráccal szemben, hogy azt várod tole, hogy helyes legyen? Mondjuk nekem nem esne jól, ha egy plussmacival tennének egy kategóriába. Kérlek fejtsd ki bovebben!

2012. júl. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Érdekes kérdés. Ötödiket beképzeltezhetitek, de igaza van, nekem tetszik a válasza. Amúgy azt hallottam, hogy a lányok "rugalmasabbak" ilyen téren. Tehát ha bejön nekik a belső, az ideáljuktól hamarabb el tudnak tekinteni.
2012. júl. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
De ha itt papolja mindenki, hogy a szépség relatív, akkor hogy jön ahhoz a kedves ötödik, hogy azt hiszi magáról, hogy szép? Lehet csak egy fiúnak jön be a külseje vagy lehet hogy száznak. Szóval szerintem ez is csak seggnyalás volt nem pedig vélemény nyilvánítás...
2012. júl. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Jaj, ezt annyira tudom utálni. Nézd, haverok, ismerősök közt ezt én se tolnám. De most ha belenézek a tükörbe és egy jóképű srácot látok, miért ne írjam le? Miért ne írja ezt az ötödik, ha szépnek látja magát? Nézd, az igaz, hogy relatív, de azért el tudja magáról mindenki dönteni. Nyilván vannak emberek, akiket többen látnak szépnek. Most az zavar, hogy van önbizalma?
2012. júl. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!