Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csókoljam meg? (bővebben lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csókoljam meg? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Öszzejöttem egy csajjal ezelőtt két nappal egy bulin. Nagyon jól kijöttünk, táncoltunk, csókoloztunk. Nagyon belém van zúgva. A haveromnak mondta, hogy hívjon meg a buliba, csak, hogy láthasson. Ott találkoztunk másodszor. Beszéltünk telón ma és kérdeztem, hogy akarja, hogy folytassuk és azt mondta, hogy menjünk ki. Holnap talá

lkozunk és nem tudom, hogy csókoljam meg, amikor találkozunk vagy ne. Tolakodásnak venné?



2012. júl. 12. 23:07
 1/2 anonim ***** válasza:
30%
hagyjad hogy a farkad csókolja meg
2012. júl. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Shanee válasza:
ezt nem lehet megjósolni, embertől függ minden. Ha látod rajta, h szeretné, hogy megcsókold tedd meg(ha akarja, látni fogod", de ha nem látsz "semmit", adj az arcára vagy öleld meg. :)
2012. júl. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!