Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mélyponton vagyok, valami tipp?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mélyponton vagyok, valami tipp?

Figyelt kérdés

Szóval 3 éve lett vége egy 3 éves kapcsolatomnak,azóta volt egy-két barátnőm,de semmi komoly,őszintén szólva csak szexről szólt mindegyik,a mai napig szinte minden nap gondolok arra a 3 éves kapcsolatmra,azon belül a lányra .. :) többet valószínűleg nem jönnék össze vele,mert miatta eléggé mélyponton voltam és elég mély sebet is hagyott ez az egész maga után ..

Barátnőt szeretnék találni,komoly kapcsolat céljából,azonban a probléma ott van,hogy semmi önbizalmam nincs,de tényleg semmi,néha antiszociális is vagyok és 1-2 hétig sehova nem megyek,nem tudok könnyen megnyilni emberek között,most nekiálltam edzeni,jövő tavasszal meglesz a pénzem a bmw-re,azonban lehet,hogy ez hülyeség,hogy majd attól,hogy kigyúrtam magam széttetováltattam magam és bmw-m lesz attól várom a megváltást,hogy majd utána minden 2. csaj velem akarna összejönni a városba,igazából konkrétan ilyen céljaim nincsenek,a plázacica kategória nem is jön be .. én beérném egy szép és aranyos lánnyal ...

a gyúrás és a kocsi maximum az önbizalmamon segíthetne .. nemtudom az a baj,hogy ez a nő ügy miatt már eléggé mély depresszióba kezdek esni ..

bocs a regényért ..

22/F


2012. júl. 13. 13:28
 1/5 anonim ***** válasza:

A tetoválásról nem akarok szólni, olyan mint az öltözködés, lesz lány kinek tetszik, kinek nem. A gyúrás az jó, ha nem viszed túlzásba és egyenletes is, hisz a test edzi a lelket! A BMW szerintem csak arra jó, hogy elvigyen A-tol B-be, mivel egy kocsi! Tudom a fémérzékeny csajokhoz kiváló csali, de írásodból az jön le, Te nem olyat keresel. Önbizalmat nem maga a BMW ad, ha nem amit alkotsz, s alkottál, elértél, tehát a saját egzisztenciád, stb.!

Bocs a regényért. ;)

2012. júl. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Gruffacsór válasza:

Pszichológus!


Ha önbizalomproblémáid vannak, egy három éve véget ért "sosemvolt" dolog után sírsz, nem tudsz mit csinálni, és belenyugvón kijelented, hogy mincs önbizalmad, akkor agyturkászhoz kell menni. Nincs erre jobb képlet. Max. páran rádkiabálnak, akiket megkérdezel, hogy:

"Fejezd be a rinyálást, és légy férfi!"

De ha nem megy magadtól, akkor tényleg szakember kell.

2012. júl. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szakemberre és figyelemre van szükséged
2012. júl. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szívesen meggyógyítalak cica:):P

21/L

2012. júl. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A mélypontról csak felfelé jöhetsz lefelé már nem. :)


Hozzáteszem nem olvastam végig a regényedet mert most nincs kedvem és magasról teszek az egymillió egyedik elhagytak-meg akarok halni emberkére de talán ez segítség lesz, miután kiszúrtam olyan szavakat hogy önbizalom:


[link]


Jobb oszlop főnix szeminárium. Le is töltheted.


29F

2012. júl. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!