Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan csináljam, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csináljam, hogy az enyém legyen?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel Facebookon ismerkedtem meg, ami elég nevetséges, de az előző kapcsolataim is innen jöttek össze és elég jól működtek.. Tehát nagyon megszerettem és ő is mondja, hogy szeret, bejövünk egymásnak, ráadásul egy évvel fiatabb is tőlem ( szeretem ha fiatalabb), és majd nemsoká találkozunk.

Mindenképpen meg kell valahogy kapnom, a kitartással nem lesz baj:)

Csak vannak tőlem sokkal helyesebb srácok is akiket ismer és félek, hogy a belsőt nem nézi annyira.. Sose azért szerettem valakit, hogy mekkora melle volt, vagy csak hogy megdugjam! Mindig is a szivem irányított, most sincs ez másképpen.


Szerintetek, hogy tudnék nála olyan mély benyomást tenni, hogy engem válasszon?!


Nem mondtam el neki, hogy mit érzek, mert úgy akarom hogy találkozunk párszor és utána úgyis rájön.


De azért várom a ti tippeiteket:)


15/F



#benyomás #megszerzés #engem válasszon
2012. júl. 13. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:
add önmagad másképp nem tudod meg szerezni és ha nem fogadja el, ahogy kinézel akkor egész végig csak átvert.
2012. júl. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
"vagy csak hogy megdugjam!" 15 évesen mit akarsz te csinálni
2012. júl. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Tehát nagyon megszerettem és ő is mondja, hogy szeret"


nem szeretitek egymást

2012. júl. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!