Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Arról mi a véleményetek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arról mi a véleményetek, hogy néhány lányt hallottam a westendben arról beszélgetni, hogy a gyenge félénk gyáva pasikat kasztráltatni kellene?

Figyelt kérdés
Azt is mondták az ilyeneknek nem szabad szaporodniuk.
2012. júl. 14. 09:11
 1/10 anonim ***** válasza:
58%

azért értsd meg, hogy nem szeretik a lányok a félénk pasikat. mert ugye minden lány (legalábbis nagyon sokról tudok) azt hallja otthonról vagy innen onnan, hogy a pasinak kell kezdeményeznie. de akkor kérdezem, hogy mit csináljunk ha a pasi félénk, én meg nem kezdeményezhetek?

17L

2012. júl. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%

Igényel szóhasználatuk van, nem lehetnek hülyék. Én amúgy csak a spermavezetéküket köttetném el, hogy ne tudjanak szaporodni, de azért az orgazmus élménye meglegyen szegényeknek. xD

Amúgy nekem nincs bajom velük, ha csak el nem kezdenek nyafogni. A félénkek amúgy sem tudnának szaporodni, a nők elkerülik őket!:D

2012. júl. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%
Én félénk, gyenge, gyáva pasi vagyok és mégis erőt vettem magamon, több lánynál is próbálkoztam, de összességébeén több elutasítást, illetve durva megalázásokat szenvedetem el, így kb. 3-4 hónapja már egy lányt sem szólítottam le és nem is fogok többet. Nekik nem az számít, hogy kezdeményezni perjen egy pasi, hanem, hogy jóképű, magas legyen és még pénzes is. Manapság olyan ritka a rendes lány, mint a fehér holló vagy még ritkább.
2012. júl. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
42%

Nem kell őket kasztráltatni, mert amelyik nem megy spermadonornak, nem szaporodik tovább.

O. Nagy Gábor Magyar Szólások és Közmondások

című könyvéből idézve:

"Mindig az erősebb kutya b@szik"

Abban pedig egyet értek velük, hogy aki nem kezdeményez, nem érdemel nőt.

Főleg, hogy egy idő után sokan közülük nőgyűlölő lesz, mint a harmadik válaszoló is.

2012. júl. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%

Ezek a kis plázacicák akarják osztani az észt? A tojáshéj még ott van,de máris ítélkezni akarnak másokról? Na és mi alapján döntik el?

Jól tennék,ha kisebbre állítanák az arcszerkezetüket,és inkább szépen csendben elhúznának a sunyiba...de ez az,hogy úgysem teszik. Egy biztos: a világot nem ők fogják megváltani,ahogy hiszik magukról,legfeljebb tovább rontani. Iq harcosok....

2012. júl. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%

Úristen :D Párom is félénk volt, nehéz volt összeszednie magát, hogy lépjen.. de végül rászánta magát, mert szeretett (és szeret), és egy ritka rendes ember, hűségesebb, normálisabb mint a "minden csajra rámászok" szépfiúk nagyrésze :D

Szóval beszéljenek amit akarnak... Majd ők sírnak, hogy kidobta őket 2 hét meg egy dugás után xy selyemfiú, én meg jó sokáig boldog leszek az általuk selejtnek nyilvánított barátommal. :D

Az ilyenek gyökerek.

2012. júl. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hülyeséget beszélnek! Ez nem genetika hanem környezet neveltetés és az útmutatás hiánya miatt van!


Lehet h arra gondoltak h az ilyeneknek nem lenne szabad gyereket nevelniük és tönkre tenni a gyereket is, és lehet hogy igazuk is van, bár a véleményük kicsit radikális!


29F

2012. júl. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
91%
Először el kell érni, hogy egy lány beléd szeressen, ezért kell kezdeményezni és hajtani utána, ha nem teszed meg, akkor nem lesz értelmes kapcsolatod. Az előttem szóló is mondta, hogy félénk a barátja de rászánta magát és tessék, boldog párkapcsolat!
2012. júl. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
92%
Hogy ki a lúzer? Az,aki komolyan veszi ezeket a buta kis........-kat :D Ne már,hogy az ilyenek határozzák meg,hogy mit is kellene tenni! Nekik a rámenősebb palik tetszenek,ezért most ítélkezni akarnak,hogy akkor ők szaporodhatnak,a többi meg ugorjon a Dunába? Ugyan már! Ki foglalkozik velük? Én biztosan nem,pont azért,mert tudom,az élet harc. Ebből kifolyólag semmitmondó kis.......-knak tartom az ilyeneket és teszek a véleményükre. (én sem vagyok rámenős,de az élni akarás és az ehhez szükséges harci kedv azért megvan)
2012. júl. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
49%

mit vársz a nőktől, ezk már csak ilyenek.

Engem csak az idegesít, hogy ha felszednek egy agresszív férfit, aki agyon veri őket, akkor meg sipákolni tudnak csak.

2012. aug. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!