Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akit a csajok nem tudnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akit a csajok nem tudnak bunyóra bírni más ösztönférfivel azt miért kisfiúzzák le, amikor a férfi okos enged szamár szenved alapon dönt?

Figyelt kérdés
2012. júl. 14. 15:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hát ez jókérdés, pedig lány vagyok. Szerintem azért, mert a csaj élvezi ha 2 pasi megküzd érte. Vagy valami ilyesmi lehet. De sose csinálnék ilyet.. :D

20/L

2012. júl. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%

Az ilyen csajjal nem kell foglalkozni:)

Verekedni meg csak akkor kell, ha tényleg nincs rá más lehetőség. Mondjuk esetemben ez nem áll fenn... Nem sokan kötnek belém, de aki igen az is inkább hallgat a józanabb barátaira...:D

2012. júl. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egyszer biztos kipróbálnád.
2012. júl. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 AvernusTriad ***** válasza:
100%
Ne kislányokkal kezdj, és akkor ők is belátják, hogy jobb kerülni a konfrontációt.
2012. júl. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen nőkben erősebb a hormon a logikánál.
2012. júl. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%

Azért, mert szerencsétlen vagy és feltehetően más helyzetben is nyúl módjára viselkednél.

Ezt a nem szabad semmi esetben sem balhézni dolgot balfékek találták ki balfékeknek.

2012. júl. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%

Szoktak ilyet csajok? Én még senkitől sem láttam/hallottam. (Csaj vagyok).


Nem kisfiúzunk ilyesmikért, általában lebeszélni akarjuk ha verekedne is, hülyeség. "-.-


Barátnőm azért szakított, mert a barátja minden bunyóban benne akart lenni. Vagyis sokban. Vele szemben nem volt agresszív egyáltalán, sőt.

De neki már a hócipője tele volt azzal, hogy a srác nem képes felnőni.

2012. júl. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Kisfiúk verekszenek az óvodában.

Felnőtt férfi tudja, hogy (ha erre célzol) úgyis a csaj választ, hiába verekszik meg érte. "-.-


Nekem ez a véleményem, és szerintem a többi felnőtt nőnek is.

2012. júl. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Egy férfi álljon ki egy nőért ha kell neki, vagy ha meg kell védenie!


29F

2012. júl. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9: Az más. Ha a nőt valaki megtámadja, támadja, és a nő nem tudja magát megvédeni (ma már sokan igen), akkor természetesen a társa álljon ki érte. Ne fusson el, hagyja ott.


Én nőként például beugranék a vízbe az után, akit szeretek, ha látnám, hogy fuldoklik. :) Természetes, hogy ha támadás éri a másikat (adott esetben a nőt), és az fizikailag nem tud védekezni, akkor a társa (adott esetben a férfi) kiáll érte.


De a kérdés szerintem nem erről szól.


Mellesleg amit írsz, inkább akkor érvényes, ha együtt vannak, ha a nő már választott. Azt ugyanis nem szeretik a nők, ha a hátuk mögött a férfiak "bunyóval" akarják eldönteni, "kié legyen".


Ilyenkor sokszor "csakazértis" a másikat választják (de inkább egy harmadikat). :)


Erre írtam, hogy aki ilyesmit akar kiprovokálni (verekedjenek érte meg), az kislányos. Esetleg jót tesz az egojának, vagy így méri fel, mire lenne hajlandó érte a fiú.


De szerintem már beteges kategória picit. :)

2012. júl. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!