Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha virágot viszek egy lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha virágot viszek egy lánynak randira, a randi ideje alatt mit tud csinálni vele, hova tudja tenni?

Figyelt kérdés
Nem autóval megyek!
2012. júl. 14. 16:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%

Ne vigyél virágot. Kedves gesztus, de nekem kb. ennyit jelent. Én leszoktattam róla a barátomat. :) Főleg randi alatt! Máshogyan is kimutathatod, hogy fontos neked.


Otthonra, ha mész hozzá 1-2x belefér, aztán szépen le "kell" szokni róla, mert felesleges, drága, és csak gond van vele (lányként írom).


A túl romantikusokat sem értem, akiknek ennyire fontos ez. Egy kedves gesztus többet ér! :)

2012. júl. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

*Én például szeretem a természetet (előbbihez), sétálgatni, szeretem a növényeket.


De talán épp ezért is, a virág nekem úgy felcicomázva mindig is egy mű valami volt. Ezzel mások lehetnek másképp. :)

2012. júl. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
16%
Sztem se vigyél virágot, mert a lányokat taszítja minden, ami romantikus!
2012. júl. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A "romantika" tág fogalom, kinek mi fér bele. Nekem romantikusabb egy séta a természetben. :) Ennek ellenére értékelni tudom a másfajta gesztusokat is.


Meg kell ismerni a lányt, neki mi a romantikus, mi számít "mű"-nek.

2012. júl. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Viszi a kezében, egy virág még pont elfér :)

Én speciel egyszerűen imádom, amikor kapok egy szál virágot és az végig nálunk van a randin. Soha nem volt gond, hogy hová tegyem, jó érzés a kezemben tartani.

2012. júl. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Erre írtam, hogy különbözőek az emberek. Én ha lehet, semmit sem szeretek folyton a kezemben tartani, tuti, hogy valahol letenném, ottfelejteném.
2012. júl. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Elhervadás ellen, kérj a virágboltos nénitől egy kis víztartó valamit rá.
2012. júl. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Te nagyon okos fiú vagy! Ez sokaknak nem jut eszébe, hogy nem mindig jól sül el. A te szándékod legalább őszinte, és nem hatásvadász. Igen, néha kellemetlen tud lenni, egy méteres vörösrózsával csetleni-botlani!


1. kivan rátok írva, hogy mi a pálya


2. tényleg kellemetlen néha az a virág a kávézóban, az utcán, orrfújáskor mittudom én.


3. Na, aztán jön a 'rendes' pincér a hozok a hölgy virágának egy vázát!!! Ha még nem volt elég kínos eddig...


Na, azért ez nem mindig sül el rosszul, a nők 99%-a még mindig elolvad ettől, és nincs is ezzel baj! Esetedben ajánlok egy apró virágot, rövid szárút, nem hivalkodót. Tudod, az a most szakítottam neked idefelé a réten...:) Én mindig értékeltem az ilyet:)

2012. júl. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem csak egy szál virágot vigyél neki. :) azzal még nincs akkora gond.
2012. júl. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

8/9 !


" kivan rátok írva, hogy mi a pálya "


Ne haragudj, de ezt nem igazán értem!

2012. júl. 15. 09:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!