Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tudok csinálni ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok csinálni ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Tök jól elbeszélgettünk meg röhögcséltünk. Amikor hazaértem látom, hogy meg van jelölve a bulifotókon amint éppen csókolózik egy másik csajjal? Mit tegyek? (a mai "randin" nem volt semmi de célozgatott arra, hogy lehetne több mint barátság) Szóba álljak vele? Hogyan kéne kezelnem? Szóba hozzam?

2012. jún. 3. 22:11
 1/6 anonim ***** válasza:
2012. jún. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hagyd a francba a srácot. megkíméled magad egy kis fájdalomtól.
2012. jún. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kérdezz rá hogy milyen volt a buli és ki az a csaj akivel smárolt a csaja mert te nem akarsz kellemetlenséget okozni.. stb ... nincs benne semmi rossz ha rákérdezel csak hogy tisztán láss ugy is meg fogja magyarázni ..
2012. jún. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem, hogy milyen volt, mondta is a csajt, hogy nyomult rá de azt mondta, hogy elküldte a francba...
2012. jún. 3. 22:17
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor hagyd nem egyenes a srác...

20L

2012. jún. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
És miután elküldte a francba az után smárolt vele, vagy közben?;) Én a helyedben hanyagolnám a srácot, össze fogja törni a szívedet...:/
2012. jún. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!