Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Inkább egyedül, mint egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Inkább egyedül, mint egy olyannal aki "gáz"?

Figyelt kérdés

Átlagos külsejű csaj vagyok, viszont nincs humorom. Nagyon ügyetlenül is mozgok meg biztos vannak egyéb hibáim is amikre nem jöttem rá, emiatt csak nagyon gáz pasik akarnak járni velem.

Ők viszont dögivel. Én úgy vagyok vele hogy ha már égőnek tartanak vlsz, és nem kezd velem normális srác akkor inkább maradok egyedül.

Tudom, zsák a foltját, de egyszerűen képtelen vagyok rávenni magam hogy elfogadjak valakit aki mondjuk közutálat tárgya, hiába vagyok én is az.

Fel kéne adnom ezt és beadni a derekam egy ilyen pasinak?


2012. júl. 15. 20:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik akkor ne járj vele.
2012. júl. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
bevallom eddig akik próbálkoztak azok közül egyik se tetszett...
2012. júl. 15. 20:07
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne add be a derekad, én is ilyen voltam, várj amíg más közösségbe kerülsz, az segít- más suli, stb. vagy kezdj el vmi tanfolyamra járni, sportolni stb, hogy ne csak azok legyenek körülötted akik már ismernek, esetleg előítéletesek, stb. Teljesen más irányt vehet a dolog.
2012. júl. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Inkább egyedül, mint egy olyannal alkivel nem vagy boldog.


Ne az legyen a legfontosabb, hogy mit gondolnak majd mások. Próbáld megismerni a másikat, mert a belső tulajdonság is sokat számít. Lehet jó a pasi, ha egy rakás cart sem ér és úgy bánik veled, mint a kutyával.

Gondolom nagyon fiatal vagy még, de majd idővel változol és nem lesz annyira fontos a külső. Persze azért nagyon ronda pasival nyilván senki sem akar járni.

2012. júl. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Jajj te, ne csináld már! Humora mindenkinek van! Én is ügyetlenül mozgok, mégis élek... ha nagyon ügyetlenül mozognál már nem élnél :D


Egyéb hibák? Jó tulajdonságod nincs? Átlagos külsővel is fogsz találni olyan fiút, aki ha nem is a egy szupermen, de neked tetszik. Jah, és nem vagy közutálat tárgya, mi nem utálunk! :)


18/f

2012. júl. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nem kell olyannal ismerkedned sem, aki nem jön be


én elkövettem korábban azt a hibát, hogy a "szintemen" aluli lánnyal szánalomból jártam is

utólag nagyon megbántam

de nem tudtam nemet mondani, mert nagyon sajnáltam, hogy kövér, buta, nincs humora és senki nem fog vele járni

szóval hibáztam, amikor nem mondtam nemet az elején, amikor megkért, hogy járjunk


persze a kapcsolatban semmi nem működött, a szex sem, mert frigid volt


és nem is értékelte, hogy egy jó pasi jár vele, semmi önkritikája nem volt


szóval te ezt a hibát ne kövesd el, nagyon meg fogod bánni, ha olyannak engedsz, aki nem jön be 100%-osan

2012. júl. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Most akkor átlagos vagy vagy "közutálat tárgya"? :)

Ha nem vagy elégedett magaddal akkor változz, keress hobbit, munkát, társaságot, tegyél érte hogy szebb és magabiztosabb legyél. Végső cél sosincs a részeredmények adják az önbizalmat és maga a tudat hogy teszel érte. Tudom ,mondani könnyű.


Ne járj olyannal akihez nem vonzódsz én kipróbáltam mikor már nagyon magányos és kanos voltam hogy felszedek egy olyan lányt aki nem tetszik. Tragédia volt mert végig ott volt a légkörben hogy ez egy erőltetett valami és végül rájöttem hogy nem vele akarom elveszteni a szüzességem. Szerintem várj az igazira én is azt keresem. =)

2012. júl. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 galen malek ***** válasza:
szerintem ne add fel majd előbb utóbb sikerül
2012. júl. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Olyannal semmiképp se kezdj, aki nem tetszik. Elég szánalmas, ha valaki csak azért van egy pasival, mert nem akar egyedül lenni. Még fejlesztheted magad, mondjuk mozgás terén, de ne aggódj, egyszer találsz valakit, aki elfogad a hibáiddal együtt és, aki neked is tetszik, csak időbe telhet.
2012. júl. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!