Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit ajánlanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
ismerek egy lányt nagyon régóta, eddig barátok voltunk, de én szeretnék tőle többet.. aranyos velem kedves, de sajnos eddig nem tudtam meghódítani, néha szoktunk találkozni volt hogy náluk filmeztünk, eljött velem motorozni, sétálni.. de elhívtam hozzám, hogy filmezzünk megbeszéltük, hogy milyen alkoholt vegyek amolyan lazítás képpen.. első dolog amiben segítség kellene, hogy valami jó filmet tudnátok ajánlani?? meg szerintetek sikerülhet valami? igazából nem egy együttlétre vágyom, hanem egy megértő lányra és szerelemre..

2012. júl. 15. 21:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze hogy sikerülhet :) Szerintem a film témánál őt kérdezne hogy mit nézne szívesen. Milyen morbid lenne hogy a végén derül ki hogy ő vígjátékot akart, te meg beraksz valami horrorfilmet :'D ezért lenne biztonságosabb. Sok szerencsét, hálózd be ;)
2012. júl. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
kérdeztem tőle , azt mondta nem tudja, de ha horror ne legyen véres:) am köszönöm a bíztatást :)
2012. júl. 15. 22:04
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem nézzetek vígjátékot :D Ha már aztmondja hogy egy horror ne legyen véres, akkor szerintem nemnagyon rajong az ötletér.Végülis az átokba nincs vér, viszont félelmetes. Mndegy, szerintem vígjátékot xD
2012. júl. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha néztetek már együtt filmeket, akkor tudod, hogy milyen típusúakat szeret, nem? Szerintem hallgass a megérzéseidre ezzel kapcsolatban (bármilyen röhejesen is hangzik ez :D). De, azért ne várd, hogy egy jó filmtől és márkás piától összejönnek a dolgok egy csapásra, úgy értem, valamit neked is kell tenned. :)
2012. júl. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ez természetes hogy nekem is kell tennem :) évek óta próbálom megnyerni.. nem sikerült.. de viszont mostanában mintha kicsit hajlana jobban a dologra :)és márkás piáról szó sincs :D sör lesz :D azt mondta szereti a sört :D:D ő lesz az igazi nő :D:D de amúgy közbe beszéltem vele és valami romantikus filmet nézünk :)
2012. júl. 15. 22:31
 6/9 A kérdező kommentje:
tudom nem túl romantikus a sör... de kérdeztem a pezsgőt meg más piákat.. de aztmondta sör legyen :D
2012. júl. 15. 22:32
 7/9 anonim ***** válasza:
És te választod a romantikus filmet? Valami hasonló jellegűt, gondolom, amilyeneket szeret. Egyébként, miből áll az, hogy régóta próbálod megnyerni? Egyértelmű jeleket adtál, vagy csak célozgattál?
2012. júl. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Koszorúslányok,ez elég jó film :)

Földre szállt boszorkány

Kellék feleség

Szex, csajok, Ibiza (ez vígjáték)

A spanom csaja

Sok sikert! ;)

2012. júl. 16. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
egyértelmű jeleket adtam neki :)
2012. júl. 16. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!