Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti mit csinálnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit csinálnátok, ha egy pasival először találkoztok, és félénkebb, meg pattanásosabb, mint ahogy megismertétek msn-en, illetve ahogy képeken láttátok? 15/f

Figyelt kérdés
Tehát hogy viselkednétek az első találkozáskor és utána mi lenne? Nem vagyok én annyira félénk, csak még idegennek számít és nem tudok megnyílni rendesen.
2009. júl. 13. 14:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A pattanás elmúlik,a félénkség oldódik,ettől még lehet rendes srác.Ha tudsz vele beszélgetni és van közös témátok,és jó együtt lenni,akkor min gondolkozol??

Hogy mit szólnak a barátnők???Talán nem kéne.

2009. júl. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
21%
Mi az hogy pattanásosabb?Már nem azért de a csajokat lehet szidni mert "ragyás" a bőrük meg le lehet fújjogni őket,de a fiúk azokat aztán soha.Az hogy vannak pattanásaid nem hinném hogy a menstruációtól vannak,vagyis nem olyan nehéz őket eltüntetni.Már bocsi nem vagyok plázacica (sőt),de én nem randiznék egy igénytelen sráccal akinek még önbizalma sincs.1-2 pattanás még elmegy,ha nem ilyen óriás gennyes undormányok.Szerintem használj korrektort,vagy baba szappant.Persze a belső a fontos de azért nem árt ha a külsődből is kihozod a maximumot-->és még az önbizalmad is nőni fog ezáltal.
2009. júl. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Fiu vok és attól félek, hogy a lány vagányabbnak ismert meg és ezért tök passzív lesz első talinál és az olyan kínos.
2009. júl. 13. 14:47
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező FIÚ!

Menj el bátran arra az első talira. Ha van bármi megváltoztathatatlan rajtad, amit szégyellsz kicsit (lásd: pattanások), az ellen már nem tudsz tenni úgy sem semmit. Bízd magad a lányra, ha eddig szimpatikusnak, kedvesnek ismerted meg, akkor személyesen is biztos az lesz. Ha nem, hát akkor ne foglalkozz vele, forduljon fel, lesz másik lány, aki talán épp úgy nem pont olyan, mint a képeken ;) Szóval csak bátran, igyekezz hozni az msn-es sziporkáidat, akkor baj nem lehet :)

2009. júl. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A felenkseg ellenszere lehet 1-2 uveg bor, a pattanasok ellen meg vegyel neki kremet :P
2009. júl. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

egy kis aalpozó:p de ugy h ne tűnjön fel neki..és akkor legyél vagány, mint msnen ha ott ment..akk szóba is tudsz olya mondani, nemde?

ha meg már belédzúgott, ugysem csinálhatod tovűb, magadat kell adnod!

2009. aug. 2. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!