Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy valaki első szex után pattanásosabb legyen?

Figyelt kérdés
2011. márc. 23. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:
A barátnőmnek nem volt mellbimbója és kipróbáltuk a szexet, és lám mit ad isten.. csak kettő pattanás jelent meg a két mellén.. nem olyan jó mint ha mellbimbó lenne, de nekem ez is megteszi.. :)
2011. márc. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szörnyű ma a szexuális felvilágosítás a suliban!
2011. márc. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem hallottam még ilyesmiről, szerintem a kettő nem függ össze.
2011. márc. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
második: már ne is haragudj, de nem kértem rosszalló megjegyzéseket, mindennel tisztában vagyok, főképp védekezés terén, és ha megbocsájtasz, nem fogok veled vitába szállni..., feltettem egy pofonegyszerű kérdés, nem tetszik, nem kell válaszolni, ilyen egyszerű..., nem vagyok már 10 éves kis csitri, akit ki kell oktatni...
2011. márc. 23. 21:02
 5/5 Thurston ***** válasza:
A második választ szimplán nem értem. A harmadik válaszoló meg téved. Az elős szexuális együttlét óriási hormonális robbanást okoz, amire simán reagálhat valaki úgy, hogy pattanásos lesz. Én például akkor szoktam pattanásosodni, ha baromira megkívánom a barátnőmet, esetelg még együtt is alszunk, de nem szexelünk valamilyen oknál fogva.
2011. márc. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!