Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol találok olyan budapesti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok olyan budapesti csajokat aki randizna egy 22 éves sráccal, ilyen pasira hány éves csajok buknak?

Figyelt kérdés
2012. júl. 16. 12:02
 1/9 AvernusTriad ***** válasza:
Budapesten. 14-22 évesek, de nem a korod tetszik meg nekik.
2012. júl. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is 22 vagyok és úgy látom, rám leginkább a 14-17 év körüli lányok buknak, mivel elég fiatalosan nézek ki. Letagadhatok pár évet. Nálad nem tudom hogy van, attól függ, hogy nézel ki. Amúgy én meg hajdú-bihari lányokat keresek most, tudod vank sok jelentkező, de hiába szépek, ha jellemre elviselhetetlenek. :/
2012. júl. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

hol találsz? utca, pláza, disco...


hány évesek buknak? kb 12-20 évesek

2012. júl. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
19 vagyok, rendben lennél nekem korban.
2012. júl. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ne plázában keress mert ott szinte csak az eltorzult jellemtelen cicanacis sulikerülő pláza macskák járnak! Korosztályom sajna látom hallom...
2012. aug. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Úgysem a korod lesz a döntő:) Találni meg bárhol lehet..

20/L

2012. aug. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ne haragudj de ez kb. olyan mintha ezt kérdezted volna:

-Hol találok olyan csajokat aki randizna olyan pasival, akinek 44-es lába van?

-Hol találok olyan csajokat akik randiznának olyan pasival aki gimiben 5-ös volt földrajzból?

2013. jún. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
pl én, én 21 vagyok :D
2013. jún. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hogy nézel ki egyáltalán ? Ha olyan vagy mint egy utcán lakó akkor sehol.... Ha normális vagy és kedves aranyos... akkor sok jelentkeződ lehet 14-22 éveseknél ( Bár szerintem a 14 kicsit gáz ) de ez csak az én véleményem. Én is Budapesti vagyok és több barátnőmnek van 22-23 éves barátja. 17L
2013. jún. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!