Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok a facebook...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a facebook ismerkedéshez? Megismersz egy lányt, majd bejelölöd. Visszajelöl. Mit írsz neki, hogy ne egy 101. ismerősének kezeljen? Hogy vezeted át a beszélgetést egy randira?

Figyelt kérdés
Mostanában csak arra van időm, hogy ha megtetszik egy lány, akkor megkérdezem a nevét, beszélgetünk 10-15 percet, majd mindenki egy a dolgára... Utána bejelöltem Fb-n. Mit írjak neki, hogy ne legyek csak a 101. ismerőse, aki aznap ráír? És milyen a jó Fb adatlap az ismerkedéshez? (lehetőleg a timeline)

2012. júl. 16. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Te semmit. Ha erre nincs időd, ne rabold el az övét, oké?
2012. júl. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

pl szeretnélek jobban megismerni, ha ez kölcsönös akkor találkozzunk. De én csak annyit írtam, hogy: "holnap egy tali?" erre ő: "tökéletes:)" szóval nem kell túlspilázni

24F

2012. júl. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

..álljunk meg egy pillanatra! A profilod kinézete semmit nem jelent... van akinek Timeline, van akinek a régi, ezt mindenki maga állítja be!

Ha valakivel ismerkedni akarsz, akkor előbb nézd meg a profilját, mi érdekli. Ha elfogadja a felkérésed, akkor arrol írj ami érdekli. Ha nwem fogadja el, akkor ne írj semmiről.

2012. júl. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem fb nem lehet nagyon jól beszélgetni, úgyhogy szerintem térj rá a témára a köszönés és egy hogy vgy?, vagy milyen napod volt után?. Mond neki hogy szívesen találkoznál vele.(Egyetértek az előttem íróval hogy ha megnézed mit szeret a lány arról beszélgethettek)
2012. júl. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!