Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A rondább lányoknak tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A rondább lányoknak tényleg könnyebb bepasizni, mint fordított esetben a rondább pasinak becsajozni? Mi lehet az oka? Vagy csak én látom ezt így?

Figyelt kérdés
Nekem csak egy példàm van rà ìgy lehet, hogy nem jòl gondolom. 6 hazzal arreb van egy 3 fos testverpar. 2 lany es egy fiu. A Lanyok 18 es 20 evesek, a pasi 25 eves. Mind.a.harom elegge csunya szerintem, marmint nem koverek de az arcuk elegge ronda. Ennek ellenere mind a ket lanynak volt mar pasija, egyiknek tobb pasija is. De a fiunak soha nem volt meg csaja, pedig probalkozik. Tenyleg konnyebb a ronda csajoknak part keresni, mint forditott esetben? Ti mit tapasztaltok? Ha igen, akkor mi lehet ennek az oka?
2012. júl. 17. 12:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

hehe, erre én vagoyk az élő példa. :D


van két húgom és mindkettő simán bepasizott már, ellenben én a legidősebb, a bátyó még sosem jött össze egy lánnyal sem


na szerinted kinek könnyebb?

2012. júl. 18. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Mindenkinek ott a válaszában a megoldás. Segítek: Ronda FÉRFI nincs, mert egy FÉRFI nem tartja rondának magát. Aki rondának tartja magát az nem férfi, maximum pasi. A "pasik" pedig köztudott, hogy csak a külsővel (vagy a pénzzel) tudnak hódítani. És mivel még mindig a nő a szebbik nem...


Nézzetek a lábatok közé és ha himbálózik ott valami, akkor álljatok k urvagyorsan a sarkatokra, mert FÉRFIAK vagytok, nem kis p öcsök! Nemde?


A ronda lányoknak meg azért van pasijuk, mert a tőletek egy paraszthajszállal bátrabb nyivákolós kis puhap öcsök csak ronda lányoknál mernek bepróbálkozni.

2012. okt. 22. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!