Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Olvastam hogy nem jó az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olvastam hogy nem jó az első randin csókolózni. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2012. júl. 17. 21:48
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Hol olvastad te ezt?Első randin már keményen dugnak,nem a 20-dik században élünk már
2012. júl. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Már nem tom hol olvastam.
2012. júl. 17. 21:50
 3/9 anonim ***** válasza:
Attól függ,hány éves vagy...
2012. júl. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem az első randin volt, még sem volt rosz.

Nem úgy értem hogy a csók.nem volt rosz, hanem az idő. Minden tökéletes volt.

2012. júl. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
15 vagyok
2012. júl. 17. 22:00
 6/9 anonim ***** válasza:
hát sokmindentől függ, én azt szoktam mondani, hogy a lehetőséget meg kell adni, egy finom próbálkozás kell, nem az h hirtelen lekapod, hanem pl ahogy beszéltek elköszönésnél kicsit közeledsz hozzá, mindig egyre közelebb, aztán úgyis levágja mit akarsz, ha mondja hogy nem, akkor nem kell még erőltetni első randin, aztán 2. randin mehetsz kicsit tovább, ha még akkor sem akk 3. randin már lehet erőszakosabban picit, akkor már úgyis engedni fogja:)
2012. júl. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én 15 évesen mikor csókolóztam az első randin egy fiúval, utána el is vesztettem az érdeklődésemet iránta...
2012. júl. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

első randin simán jó a csók

sőt szerintem a szex is simán belefér

kölcsönös akarat alapján bármi lehet, nincsenek erre szabályok

2012. júl. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

8-as válaszoló..

15 évesen az első randin szex? Ezt most komolyan gondoltad?

2012. júl. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!