Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az a helyzet h 16 éves fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lacikaa2222222222222 kérdése:

Az a helyzet h 16 éves fiú vagyok ésmég nem csókoloztam és van egy lány akivel járok már 4honapja demégcsak szájrapuszvól ésmég ösem csókolózot Hogy kezdjek neki az elsö csóknak és hogyankel csókólozni tudnátok segiteni? Nagyon megköszöném

Figyelt kérdés
2012. márc. 5. 00:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
4 hónapja jártok, és csak szájra puszi volt?:D Először is, vegyél magadhoz egy nyelvtan könyvet, és sajátítsd el a Magyar nyelv szépségeit. Másodszor (a kérdésre válaszolva), először szájra puszi, aztán mehet a nyelves, a többi jön magától. Egyéb kérdés, kedves Lacika?:D http://www.youtube.com/watch?v=WQEoa5NCZJ0
2012. márc. 5. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 prado09 ***** válasza:

apám, ez ciki! a csók nem nehéz egyáltalán! de az még cikibb hogy 4 hónapja jártok és még nem smaciztatok! a csaj várja már mikor csókolod meg, ő nem fogja kezdeni! nagyon türelmes lehet! az is ciki lehet hogy ezt mondom, de nem érdekel! szval puszi az ajkaira, 1-2, aztán a nyelveddel kicsit nyald meg az ajkait puszi közben (de ne mint a kutya :D ) aztán ő is folytatni fogja amit csinálsz! akkor aztán dugd be a nyelved a szájába :))) és smacizzatok mint az állat! ha rászokatod, akkor már ő fogja ezt csinálni, meg kölcsönös lessz! de ne dugd a torkára nehogy megfulladjon :D aztán nyelvcsata :)))remélem segítettem! aztán később megtaníthatod másra is :))))) sok sikert jó smacizást! (bocs ha kicsit hosszú lett!)

18/F

2012. márc. 5. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
4hónap alatt semmi csók az aztán az érzelmekkel teli kapcsolat. Semmi tűz. 4 hónap alatt még nem éreztél késztetést rá? Menni fog az nem kell aggódni jön magától a dolog. De ha így haladsz tovább 3 év lesz az első petting. Húzz bele.:D
2012. márc. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
eläin :D nembirtadvolnaki h neszolj be h hogy irok??
2012. márc. 5. 20:36
 5/13 A kérdező kommentje:
18/F köszöntem segitségedet edig azért nemcsináltam mert féltem h ö nemakarja :) demostmár it az ideje
2012. márc. 5. 20:41
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem bírtam ki, de te még mindig nem vettél nyelvtan leckéket. :D
2012. márc. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
:D hahaha nem de nemis fogok :P öcskös ha nemtetszik ak neolvazsd keményfiú;)ugy élek ahogy irok gyorsan és sok hibával vágod és nehogy tepofázdmármeg h én mitcsinálja remélem megérteted
2012. márc. 6. 19:32
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Húha, de nagymenő itt valaki :D Egy 16 éves kis pőcs, hogy jön ahhoz, hogy engem öcskösözik?:D Amúgy meg sz@rok rá, hogy mit csinálsz, csak az írásmódod b@ssza a szemem. Amúgy meg elnézést, hogy segítettem, többet nem fordul elő. :D
2012. márc. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ja és megértettem, csak lesz@rom, hogy mit pofázol.
2012. márc. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
eläin josokat segitetél leégetsz h irod h mien irásomvan sztem senkinek semi közehozáá :D
2012. márc. 7. 21:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!