Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Amikor leszólítok egy fiút az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor leszólítok egy fiút az utcán, akkor mennyi ideig beszélgessek vele, vagy mik azok a kérdések, amiket feltehetek neki? Az jó, ha megkérdezem a hobbiját vagy azt egy megbeszélt találkozón tegyem fel neki, ha lesz?

Figyelt kérdés

2012. júl. 18. 17:59
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
Ha lány vagy ne szólits le fiút sehol!Ezzel csak lejáratod magad és olcsónak fogsz tűnni.
2012. júl. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat. És igen, lány vagyok.
2012. júl. 18. 18:06
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Az utcán ne szólítsál le senkit. Olyan helyen, ahol többször megfordulsz és ő is, szóval látásból már többedszer látod.. Na ott talán lehet. De akkor se kérdezgessél. Csupán egy közhelyes beszélgetés kell. Aztán elköszönsz. Legközelebb meg ismét köszönsz neki, de akkor már csak annyit. Ha tetszel neki akkor majd ő odamegy hozzád beszélgetni... Ennyi. Igen egyszerű
2012. júl. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 ASOT ***** válasza:

jah persze...hogyne...


Ez egy tévhit, hogy jajj akkor mindenki rib@ncnak néz majd. Lófaszt!

Kicsivel több az esélyed az ismerkedésre mint egy pasinak fordítva.

Ugyanúgy a pasi is sokszor LEJÁRATJA MAGÁT!!


Üljetek be vagy le valahová.

2012. júl. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Most már tényleg nem tudok semmit.

De mikor leszólítok vkit, akkor hogy kezdjem el?

Hogy Én: Szia! Hogy vagy? És ezután?

2012. júl. 18. 18:20
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a hogy vagy szöveg nem nyerő..:D És szerintem a pasinak kell leszólítani a lányt...:)
2012. júl. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 ASOT ***** válasza:
az igaz h utcán nehéz..és necces...mindenki megy valahová van egy uticélja és siet stb...szóval nehézkes..és ki tudja lehet h éppen a párjával találkozik egy megállóban vagy valahol...
2012. júl. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
81%

"Szerintem ez a hogy vagy szöveg nem nyerő..:D És szerintem a pasinak kell leszólítani a lányt...:)"


Szóval fogalmatok sincs mit mondanátok tennétek ti lányok igaz? De a pasi tegyen bármit, az nem baj ha a pasi leégeti magát, vagy le van koptatva, számít?? nem számít...

De ha titeket akár csak 1x elutasítanak már megy a rinya.

2012. júl. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

sztem úgy csinálsz ha leszólítasz vkit hogy odaülsz mellé a mekibe egy nagy menüvel vagy valami. megkérded hogy odaülhetsz-e, és elkezdesz beszélni a kajáról vagy valami :D

f18

2012. júl. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!