Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan viselkedjek, miről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedjek, miről beszélgessek, milyen témákat hozzak fel?

Figyelt kérdés

Jövőhéten randim lesz egy cuki sráccal. Nem rég estem túl egy csalódáson, és úgy gondolom, h ha ezzel a sráccal összejönnénk könyebb lenne nekem tovább lépni.

Nem tudom hogyan viselkedjek, nem akarom elijeszteni hülye beszólásokkal vagy tettekkel. Tényleg szeretném h sikerüljön. Kérlek segítsetek.


2012. máj. 3. 19:17
 1/2 anonim ***** válasza:

fogd magad, és töröld ezt a hülye kérdést!

add magad, és csak is magad, mert ha megpróbálsz másvalaki, vagy másmilyen lenni, az sose végződik jól

lehetőség egy: amikor már ismét önmagad leszel, otthagy a srác, mert nem az vagy, akibe beleszeretett

2: amikor ismét önmagad kezdesz lenni, már nem fog annyira szeretni, és kevésbé lesztek boldogok

3: rajtad marad a személyiség, és egyszer majd rájössz, hogy ez nem is te vagy, és rosszul fogod érezni magad

4: olyan maradsz, és boldog leszel (kb 1% esély van rá)


most azt hiszed, hogy kicsit eltúloztam, de hidd el, ez egy nagy férfi probléma, úgyhogy tudok benne tanácsot adni... ne kövesd el azt a hibát, amibe én már többször beleestem!


maradj önmagad! ;) sok sikert a randihoz

2012. máj. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kakao01 válasza:
politika,közgazdaság
2012. máj. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!