Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Herpesz + randi?

Figyelt kérdés
A számon van herpesz, nyilván kezelem tapasszal. Csókolózás gondolom kilőve, de úgy tudom, hogy a nemi szerveken megjelenő herpeszt egy másik vírus okozza. Tehát a kérdés, hogy oda-vissza orál mehet, vagy mindkettő gáz? Elolvastam egy csomó cikket, de mindegyik mást mond. Soha semelyik pasim nem volt herpeszes, én meg mindig is, és sose ügyeltünk erre különösebben, tehát nem annyira értem, hogy ez most hogyan, vagy hogy nem terjed. Én pl. tuti anyámtól örököltem, de huszonéves koromban volt először tünetem.
2012. júl. 18. 18:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Herpeszt nem lehet örökölni, csak elkapni lehet.
2012. júl. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Miért, szerinted, míg közös volt a vérkeringésünk, nem kaptam el? Lehet, hogy nem jó szót használtam, de nem ez a lényeg. Oké, csókolózás, szopás dolgot kerülni kell, de pl. nyalással elkaphatja?
2012. júl. 18. 18:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Mind a két herpeszvírus tud a szájon és a genitáliákon is problémát okozni. Szóval az orált is elfelejthetitek.
2012. júl. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Az anya vérkeringése NEM közös a magzatéval!!!!
2012. júl. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Istenem... most írtad, hogy elolvastál egy csomó cikket, és azt nem láttad sehol, hogy az egy vírus? Nem öröklöd... elkapod! Lehet hogy anyádtól kaptad el, akkor fertőzött meg. És igen, ne csókolózz, ne orálozz. Egyébként nekem is van, épp ezért mondtam le a randimat a mult 7en, hogy még kísértésbe se essek....
2012. júl. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem muszáj már első randin orálozni, ha nem tudtok csókolózni.
2012. júl. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
lehet hogy az anyád csak nemmosta ki a tejesköcsögöt ivás után
2012. júl. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
77%
Hozzám is most jött át egy csaj(nem először), azt mondta hogy herpesze van, én hiába néztem nem láttam, de szerinte égett a szája sarka. Igaz nem volt orál csak a konyhában egy picit mutatóba:), meg csók is csak éppen hogy, mégis izgalmas volt a 2 nap együtt. Szerintem nektek is izgi lesz, hogy nem lehetnek ezek, és emiatt totál más lesz az egész.
2012. júl. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!