Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Amikor a szerelmetekkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor a szerelmetekkel együtt vagytok, mit csináltok? Mármint ezt pláne távkapcsolatokra értem. Annyi idő után, mit csinálnak, amikor találkoznak?

Figyelt kérdés

Az én szerelmem most fog először hozzám jönni, ami azt jelenti, hogy abba a pár napba nálunk kell aludjon, velünk együtt éljen. Az oké, hogy elmegyünk nagyobb városokba, szétnézünk, a közelben megmutatom neki a legjobb helyeket.:) De ha itthon vagyunk, mit tudunk ketten csinálni? :) Ti miket szoktatok??? Valami jó ötlet? :) [A szexet kikerülve, olyat még nem akarok, nem érzem magam érettnek hozzá!]

Mind a ketten 17 évesek vagyunk! :)

A válaszokat előre köszönöm! :)



2012. júl. 18. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer volt egy non-pest barátnőm, aki csak dvd-zni akart orrba szájba, én beszélgetni is akartam volna, de ő ezt nem, úgyhogy a szexen kívül dvd bámulás volt csak. Nem tartott hosszú ideig a dolog :)


26/F

2012. júl. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Filmnézés,kártya,társas,mutasd be pár barátodnak,és menjetek el közösen pl bowlingozni
2012. júl. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Filmezés, esetleg mutathatsz neki videókat, fényképeket... Főzhettek süthettek valamit... Társasjáték ilyesmi. Hirtelen ennyi jutott eszembe :D
2012. júl. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi filmezni szoktunk, kirándulni, vagy csak összebújni, beszélgetni, sétálni, társasozni, a barátom néha számítógépes játékokon játszik, olyankor az ölébe fekszem és beszélek:)

Meg hát nálunk a szex elég sok időt elvesz. Ne aggódj, unatkozni biztos nem fogtok!:)

2012. júl. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!