Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi az oka ha egy nő folyamatos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka ha egy nő folyamatosan verekedős, agresszív pasikat fog ki?

Figyelt kérdés
A barátnőm ilyen akit ismerek gyerekkora óta.Azon csodálkozok,hogy nem visszahúzódó típus hanem nagypofájú én meg csendes vagyok és sose volt ilyen pasim.Azt mondják a nagyokosok,hogy a visszahúzódóak vonzzák az ilyeneket.Van egy másik barátnőm is akit szintén gyerekkorom óta ismerek aki szintén nagyszájú és ő is sorozatba kocsmás,verekedős,játékgépes pasit fog ki.Neki nem tudom milyen tippet adjak prevenciónak.Ismertem egy nőt aki nem a barátnőm hanem csak ismerős de az meg extra arrogáns,hogy minden hülyeségért kiabál és felkapja a vizet.Őt meg majdnem meg is folytotta a párja.
2012. júl. 18. 21:39
 1/6 ASOT ***** válasza:
ez van, ezt hozta neki eddig az élet, de ő is hülye remélem tudod...
2012. júl. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"a visszahúzódóak vonzzák az ilyeneket" ez hülyeség


pont,h a nagypofájú, harsány nők vonzzák az ilyen s*ggtitánokat.


"Neki nem tudom milyen tippet adjak prevenciónak"

húzza meg magát.

2012. júl. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ami közös bennük,hogy mindegyiknek a szüleikkel való kapcsolata ramaty.Meg ijjedtem mikor ilyen hülyeségeket olvastam mármint,hogy a csendesek vonzzák az ilyeneket mert csendes vagyok és nem merek mindenkinek visszaszólni mégis a rendeseket vonzom.A suliba bántottak de az más kategória.Pszihológus mondta nekem,hogy rengeteg esetben a nő a bántalmazó csak szóban.
2012. júl. 18. 21:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Arra senki nem gondolt, hogy egyszerűen szar az ízlésük??
2012. júl. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnos igaz,hogy mindenki azt kapja előbb vagy utóbb amit megérdemel?Lehet a nők egy része szereti is az ilyen játszmákat.
2012. júl. 18. 22:18
 6/6 anonim ***** válasza:
ez hülyeség. nőt megütni a világ legnagyobb gyávasága. hacsak nem forog emberélet kockán...
2012. júl. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!