Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg végig kell járni azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg végig kell járni azt az utat, hogy ordas ribizlikkel szexeljek, hogy legyen tapasztalatom a nagy ő-nél?

Figyelt kérdés
Mint a 40 éves szűz című filmben.
2012. júl. 19. 13:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nagy Ő? Élj már a valóságban. Lehet hogy egy ordas ribizlibe szeretnél bele. Ha meg nem azok jönnek be akkor ne azokra menjél. Csak tapasztalatszerzés miatt nem érdemes olyan csajokra hajtani, akik nem érdekelnek.
2012. júl. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az a fickó nem szexelt ordas ribizlikkel, csak a nővel akit a nagy ő-nek hitt.
2012. júl. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%

Nagy Ő nem létezik.

És nem kell primitív lényekkel szexelned, hogy majd bizonyítani tudj...

2012. júl. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 jin ***** válasza:
54%

Hogy ne lenne nagy ő ?

Shift+ő=Ő

2012. júl. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez a felfogás alapba hülyeség.
2012. júl. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez egy hülyeség.
2012. júl. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem meg van benne igazság. Saját példám igazolja.


Félénk, csendes srác voltam, majd 21 évesen sem volt még semmi kapcsolatom lányokkal. Elhatároztam itt nincs mese lépni kell, elmentem egy lakásos prostihoz. Ezután minden megindult, egy hónapra rá, már buliban smároltam egy tini csajjal. Majd bombázó lányok elérhetőségeit szereztem meg, igaz foglaltak voltak, de ez is nagy siker volt már, aztán újra smároltam buliban másik ismeretlen lánnyal, itt már vinni akartam tovább, de a lány még nem akarta, mert szűz volt. Nem gond, később már több lány jaánlotta fel, hogy dugna velem, de utazgatni kellett volna, így csak a környékbeliekre össszpontosítok jelenleg. Simán dugnának velem, pedig nem vagyok egy vonzó hapsi.

2012. júl. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Miért nem szexelsz normális lányokkal addig is, amíg a nagy Ő-t várod? Velük is lehet tapasztalatot szerezni ...
2012. júl. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ordas ribizli csajok csak a medveafonya meg a vadkanvadkorte pasikkal szexelnek.
2012. júl. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Dehogy kell ordas ribizlikkel. Tizenévesen elkezdesz járni az első csajoddal, utána a többivel, és lesz vagy egy tucat csajjal mindenféle tapasztalatod(női lélek, szex) mire megtalálod 25-30 évesen a nagy Őt, akit a korábbi tapasztalataid alapján a tenyereden fogsz tudni hordozni, és tudni fogod, hogyan kapjál meg te is tőle mindent. Ilyen egyszerű.

Bár ezen az oldalon sokan 22-25 évesen is szüzek még, aztán ha belebotlanak életük nőjébe fingjuk sem lesz, hogyan tarthatnák meg. Vágod?

2012. júl. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!