Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiu aki egy evvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiu aki egy evvel fiatalabb mint en es eddig tokre kedveltem es nagyon szivesen akartam volna vele jarni de most kezd elaludni ez a feny miert?

Figyelt kérdés

Sokat gondolkozom masok velemenyen is hogy hulyenek neznek hogy fiatalabb fiuval jarok vagy eppen neha furak a kommentei fbn olyan nevetsegesek es ezek neha olyan kiabranditoak...

Szoval eddig jartam volna vele , de valamiert kezd az lenni h nem akarok miert ?


2012. júl. 17. 09:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz másokkal! A szerelemben nem mindig számít a korkülönbség, főleg ha csak 1 év az...

Előfordul minden kapcsolatban hogy vannak mély pontok, de neked kell eldöntened hogy mit is akarsz tőle.

Ha a közeledben van akkor mit érzel? Érzed azt amit régen? Vagy akár egy kicsit abból? Mert ha igen akkor próbáljátok meg még egyszer, ha pedig nem akkor szerintem ne kínozzátok egymást.

2012. júl. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!