Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tegnaprandiztam egy fiuval es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnaprandiztam egy fiuval es nem tudom eldonteni h tetszik e! Miert?

Figyelt kérdés
Mert tok jol ereztem magam vele de nem az a huha alompasi szamomra vagy nem is tudom nem volt olyan nagyon extra de jol ereztem magam vele ... Nem vagyok benne biztos h tetszik e... Miert?
2012. júl. 21. 11:55
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
valószínűleg azért nem tudod eldönteni, mert tanácstalan vagy.
2012. júl. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%

Ezért: 2 síkon mozogsz, van a valódi belső éned és van az egos éned, amit táplálnak a meggyőződéseid (pl a barátnőid véleménye, a média, a suli, a társadalom stb.) A valódi éned jól érezte magát a sráccal, aztán rögtön érkezett az egos éned ami figyelmeztetett téged, hogy "hékás.. ez nem az az álompasi akiről mindenki beszél és amit mindenütt látok".


A kérdés már csak az, hogy engedsz az igazi énednek, azaz beéred azzal, hogy igenis jól érzed magad a sráccal, tehát tetszik neked, vagy pedig, hagyod, hogy a társadalom által rád erőszakolt ideálok miatt ne érezd jól magad a továbbiakban.

2012. júl. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól érezted Vele magad, akkor adj még neki lehetőséget többszöri találkozásra. Aztán kiderül, hogy valóban kell-e Neked vagy sem, hogy összepasszoltok-e egyáltalán. Azt viszont sose bánd, hogy nem a tipikus álompasi számodra első látásra (külsőre mondjuk), mert a belső értékeivel azzá válhat és megszépíti a külső hibákat is, ha vannak :)
2012. júl. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha tetszik azt érzed. ha ilyen semmilyennek érezted valószínűleg nem tetszik. Egy esélyt megérdemel ha jól érezted magad vele, de ne használd ki.
2012. júl. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert belsőre bejön, külsőre nem. Hanyagold sztem, mert ha külsőre nem tetszik, lányként úgyse fogsz tudni beleszeretni.
2012. júl. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Találkozz mégegyszer vele.
2012. júl. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!