Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány a buszon akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Laca12345 kérdése:

Van egy lány a buszon akit szinte mindennap látok, nagyon tetszik, gyönyörű teremtés. Tudnátok valami hasznos tippet adni a megszólítással kapcsolatban? Nem olyanra gondolok, hogy "Szia, meg tudnád mondani, hogy mennyi az idő? ".

Figyelt kérdés

#ismerkedés #megszólítás buszon
2012. júl. 20. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
De aranyos, ahogy írtad, hogy "gyönyörű teremtés" :) Szerintem, ha mindig látod a buszon, kérdezd meg, h arra lakik-e, vagy mit csinál arra, vagy jegyezd meg, h már többször is láttad, aztán kezdj el vele csak úgy beszélgetni :) Sok sikert.
2012. júl. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nagy az esély rá hogy van már barátja.

Tapasztalatból beszélek.

A szép nők nem ismerkednek idegenekkel, mert tele vannak mindenütt hódolóval.

2012. júl. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Annyival kiegészíteném a kérdést,hogy úgy veszem észre, hogy néha rám néz, volt "összeakadt" a tekintetünk. Csak nem tudom hova tenni a dolgot, mert ha én is odanézek máshova néz.

Volt már kellemetlen élményben részem és ezért írtam ide, mert biztos vannak nálam profibbak akik hátha tudnak tanácsot adni. Nem szeretném elrontani a dolgot valami nem megfelelő mondattal, ezért kérek segítséget.

2012. júl. 20. 22:03
 4/7 anonim ***** válasza:

Menj oda hozzá, mondd meg neki, hogy mennyire tetszik, tegyél fel mindent egy lapra, és hívd el egy találkozóra.


Ha elfogad, akkor hős vagy, ha visszautasít, akkor mártír. :)

2012. júl. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szija Te lány aki nekem tetszel,....... kérdezz valamit :D
2012. júl. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Erre már gondoltam én is hogy odamegyek hozzá és elmondom neki hogy nagyon tetszik, csak nem tudom hogyan fogadná. Ha lányok is olvassák e sorokat írják meg hogy ők hogyan fogadnának egy ilyen szituációt.
2012. júl. 21. 18:50
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Ha hozzám odajönne valaki az utcán azzal, hogy "gyönyörű teremtés vagyok" akkor tuti, hogy nagyra értékelném :))
2012. júl. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!