Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, ha csendes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha csendes, félénk, elmélkedős, érzelmes jellem vagyok és emiatt nem kellek egy lánynak sem, mert nincs nagy dumám, nem tudok menősködni vagy éppen verekedni sem, mert utálom az erőszakot és a konfliktusokat?

Figyelt kérdés

Emiatt nem vesznek férfiszámba sem a lányok, nem kellek nekik. Már nem is merek kezdeményezni sem élőben, csak nézem a nekem tetsző lányokat, de látom, hogy milyen menő fickókra buknak, ami én nem leszek sosem.


Nem szeretek bulizni sem, utálom a tömeget, jobb szeretnék inkább kettesben lenni azzal a lánnyal, akivel szeretjük egymást, de ez is csak álom, valósággá nem válhat, mert nem vagyok olyan jellem, akitől a lányok benedvesednek.


Van egy ismerősö, csúnya, szemüveges, duci, de olyan nagyképű, beképzelt, másokat lealázós, lenéző stílusa van, hogy bármilyen nőt meg tud szerezni, csak bámulom, hogy csinálja, de a fő probléma, rájöttem az, hogy én inkább csendes, elmélkedős, érzelmes típus vagyok, nem tudok ilyen megalázóan kezelni más embereket, tipikus békepárti diplomata vagyok, csak ritkán tudnak úgy felidegesíteni, hogy igazán beszóljak.



2012. júl. 21. 16:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Az van barátom, hogy egy ugyanilyen lányt kell találnod,mint te magad, nem azokat nézegetni, akik a menőkre buknak. Van ilyen lány, csak nem feltétlenül az, akire felfigyelsz a külsője miatt. Ez van.
2012. júl. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 ASOT ***** válasza:

én ismerek egy lányt aki átlagos és viszonylag jól néz ki, és ilyen pasi kell neki mint te. Össze kéne hozni titeket!

csak lehet h messze lakik tőled.

20 éves lány.

ő se jár bulizni mert nem szeret, barátai sincsenek, otthon ücsörög, közepes szőke haja van, csendes lány, és még szűz is állítólag. pont egy ilyen srác kell neki.


szóval tuti van ilyen lány akinek te kellesz!

2012. júl. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Én meg olyanokat ismerek akik rendes emberek és mégis szép nőjük van, és nem csak a nőjeik, hanem a feleségeik is.


Az ilyen idiótáknak akikről beszélsz, soha nem lesz tartós kapcsolatuk.


Meg nem is azért találnak nőket mert genyók, hanem mert nyitottabbak.


Ha nőt akarsz akkor legyél nyitottabb, és nem muszáj tömegbe menned, elég ha találsz olyan hobbit, ahol lányokkal lehet beszélgetni.

Pl. a kövér és otthon ülő nő sem fog találni csávót.


Persze ez sem garancia,

az eseményeket a valószínűségek irányítják.

2012. júl. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 ASOT ***** válasza:

+ az amit a 3. mond!


valamit tenni kell! ha otthon ülsz azzal nem változik semmi. és valóban nem kell egy egetverő partyba menned ahhoz.

2012. júl. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Már nem is írok semmit. Te is másra fogod a problémát. :)


"Van egy ismerősö, csúnya, szemüveges, duci, de olyan nagyképű, beképzelt, másokat lealázós, lenéző stílusa van, hogy bármilyen nőt meg tud szerezni, csak bámulom, hogy csinálja,"


Ja, ez 100-ból egy eset. Én meg azt látom, hogy a csajok szépfiúkkal futkorásznak.

Persze, nem elég helyesnek lenni, ha valakinek gondok vannak a személyiségével (ezt mindig hozzáteszem).


A csúnya ismerősöd meg simán mázlista volt, vagy a barátnőjének súlyos kisebbrendűségi érzése van, azért állt össze vele. :)

2012. júl. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Vagy esetleg még az lehet, hogy a duci ismerősödet a barátnője egy nagy helyes, ennivaló mackónak látja, sok nőnek fura mód ezek a nagydarab puha fickók jönnek be, tudod, olyan macis.


Szóval, te rondának látod, de a csajnak meg épp az tetszik, szereti meggyömöszölni a mackós testét.. én se értem, de vannak ilyen csajok, ezt nem tudhatod, náluk hogy megy.

2012. júl. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

szeretem az ilyen fiukat.:)

irj priviben.;)

20/F

2012. júl. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Nekem van egy igen szomorú tapasztalatom. Néha akit ti "csendes" fiúk lebunkóztok, az női szemmel simán vagány, jópofa, humoros, és talán "balhés", de a barátnőjével szemben kenyérre lehet kenni!

Nekem volt balhés fiúm, és még a fenekemet is "k*nyalta", imádott. :)


"Mit csináljak, ha csendes, félénk, elmélkedős, érzelmes jellem vagyok"


Akik meg ezt állítják magukról, néha (sajnos!!!) inkább túlérzékenyek, hisztisek, sértődősek, magukba fordulók, nyafogók, piszkálódók, és nagyobb "tahók" tudnak lenni mint egy menő srác!


Remélem veled nem ez a helyzet! Volt már nekem csendes fiúm is. De míg az előző "balhés" soha meg nem bántott volna, addig a kis csendes, aki nem tud kiállni magáért, állandóan piszkálódott.


Persze, nem kell félteni engem, helyre lett téve. Aztán a rossz nők voltak az okai mindennek. :D

2012. júl. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 ASOT ***** válasza:

nem mondtam azt hogy könnyű ilyet, találni de akad... :)


és mivan ha a srácnak a 10. lány lesz olyan aki így szereti majd őt??


az élet olyan mint az 5-ös lottó!

2012. júl. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Szóval a lényeg: nekem mindegy, csendes típus-e egy fiú, vagy vagányabb.


Lehet bármelyik, de az önérzete rendben legyen, mindkettőnk érdekében. Én tudok beszélgetni a csendessel, elmélkedni vele, kettesben nézni a csillagos eget, vagy otthon este egy filmet, sétálgatni a parkban, stb.

És tudok bulizni, vadulni a vagánnyal.


De ha problémás a személyisége, akkor egyik sem kell. :)

2012. júl. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!