Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudom azt elérni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom azt elérni hogy a kis csendes háttérbe húzódó srácból 1 ellenálhatatlan nagy dumás nők körében népszerű srás legyek?

Figyelt kérdés
19f

#álom #akarat #srác.vágy
2012. júl. 17. 17:21
 1/8 anonim ***** válasza:
beszélgess.
2012. júl. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 kendrazoltan ***** válasza:
Szimplán úgy, hogy merj kockáztatni és peregjen le rólad minden kudarc...
2012. júl. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az első egyébként jól mondja. BESZÉLGESS! Ne csak jó csajokkal, mindenkivel. A fodrásszal, rokonokkal, de főleg olyanokkal akikkel annyira nem szoktál. Tanulj meg érdeklődni, érdeklődve hallgatni, aztán, ha megy jönni fognak maguktól a kisebb nagyobb poénok, saját sztorik. Aztán ugyanígy kezd olyan csajokkal is, akik már bejönnek. Azért kell jópár hónap/év, hogy változás legyen, ha lesz egyáltalán, nem mindenkinek megy.
2012. júl. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
keress egy új társaságot, vagy egy olyat, ahova nem évek óta jársz, és merj odamenni beszélgetni, legyen humorod, de ne legyen erőltetett, nem kell mindent elviccelni, de pl ha kínos dolog jön szóba, egyszerűbb egy viccel elütni, mint zavarba jönni, és magyarázkodni, mert ez azt sugallja, hogy magabiztos vagy, és az sokmindenkinek bejön :)
2012. júl. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Amit én játszom (dohányosok KIVÉTELESEN előnyben), hogy az utcán mindig a legcsinosabb lányhoz megyek oda tüzet kérni. Ugyanígy a legcsinosabbtól kérdezem meg menni az idő, és azt is, hogy merre van ez vagy az az utca. Gyakorlásnak jó, már nem "félek" tőlük.
2012. júl. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

vedd semmibe a nőket, durván hangzik, de erre gerjednek

nem kell őket bántani, csak semmibe venni

legyél alfa hím, ne érdekeljen a nők véleménye és a férfiaké sem

ilyen mentalitásból meg már egyenesen következik a siker, mert már úgy beszélsz, úgy mozogsz, nézel, élsz, hogy látják, hogy férfi vagy

2012. júl. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is ilyen csendes, háttérbe húzódó, gátlásos, félénk srác vagoyk általában, de haverok előtt nagydumás, laza, humoros tudok lenni. Viszont, ha meglátok egy nekem tetsző lányt, totál ledermedek és félénk kisfiúvá válok újra. -.-"
2012. júl. 18. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
hopslidegirl@citromail.hu irj és megmondom ... 19 éves igazi dögös nő :) ;)
2012. júl. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!