Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, randiznátok kismellű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, randiznátok kismellű lánnyal?

Figyelt kérdés

Kicsi a mellem, alacsony is vagyok, szemüvegem van. Otthon a tükörbe nézve szép arcot látok de pl a suliban nagyon rondának érzem magam:(

Amúgy szerintem kedves vagyok, segítőkész, megbízható, igazat mondok(álalában), megértő(általában) stb.

Randiznátok egy ilyen lánnyal? Vagy mi fogna meg titeket egy ilyen lányban?



2012. júl. 22. 17:20
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
89%
Miért ne randizánk? Kis mell semmire sem kizáró ok, az alacsonyság meg pont hogy jó.
2012. júl. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Miért ne? Semmi köze a kinézetnek ehhez.
2012. júl. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
a KIS MELL miért lenne kizáró ok ? Ez ugyanolyan hogy ti is lesz*rjátok ha kicsi a férfi szerszáma meg mi is hogy kicsi a melletek.Legalább is én így vagyok vele jobban utálom a hatalmas melleket.Legyen kicsi feszes formás a legjobb :)
2012. júl. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
én kifejezetten szeretem a pici cicit x)
2012. júl. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:

alacsony: nem probléma

szemüveg: ha szép és jól áll nem probléma, sőt akár javíthat is


mell: nem gond, ha jól öltözködsz ( a korodnak megfelelően)

2012. júl. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Naná. Igazából olyan lányt keresek.
2012. júl. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Én simán, imádoma kicsi melleket, ha arcod okés, akkor nem gond, hogy szemüveges vagy. Én még dugnék is veled. :P
2012. júl. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
Pontosan ilyen lány (kis mellű, alacsony, szemüveges) volt, akibe a legőrültebben szerelmes voltam eddig életemben.
2012. júl. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
Pont az ideálom lehetsz.Merre is laksz?:D 16/F
2012. júl. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
Szeretem az alacsony lányokat, nem kellenek nekem se 2 aszott tömlő, és a szép arcra döntök. Ha valóban olyan vagy akit elképzeltem, akkor a szemüveg még jól is állhat. Azért szívesen megnéznélek. És ha gondolod megmondom, hogy tetszik e vagy sem :) 19/F
2012. júl. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!