Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, randiznátok kismellű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, randiznátok kismellű lánnyal?

Figyelt kérdés

Kicsi a mellem, alacsony is vagyok, szemüvegem van. Otthon a tükörbe nézve szép arcot látok de pl a suliban nagyon rondának érzem magam:(

Amúgy szerintem kedves vagyok, segítőkész, megbízható, igazat mondok(álalában), megértő(általában) stb.

Randiznátok egy ilyen lánnyal? Vagy mi fogna meg titeket egy ilyen lányban?



2012. júl. 22. 17:20
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Köszi a biztató szavakat...Szerintem nálam ott kezdődtek a gondok, hogy bárkit kedveltem, elutasított, és ezért kerestem magamban a hibát, aztán magamon..És valójában ez az ami zavar engem, de tényleg köszi a válaszokat. Asszem tévedtem :)
2012. júl. 22. 21:30
 22/32 anonim ***** válasza:

az ilyen lányok szoktak lenni a legbájosabbak, csak sokan nem értékelik ezt a fajta gyönyört! Pedig nem a méretben hanem a formában van a lényeg!

f18

2012. júl. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

Jók a tulajdonságaid az nagyobb előny legalább is nálam.

Milyen kosár méret az pici?

2012. júl. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

kedves fiúk!

beszarok rajtatok esküszöm, leírja egy lány h kicsi a melle. szemüveges és alacsony és ebből ugyebár már mindenkinek pont az esete?xd nézzetek már magatokra

2012. júl. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 Lupus válasza:

Kedves 24#!

Igenis vannak olyan fiúk akiknek a kis mell jön be, a vékonyság is nyerő, plusz a szemüveg se hátrány, főleg ha normálisan néz ki az a szemüveg, de szükség esetén ott van a kontaktlencse is.

Azért mert a többségnek a Csomolungma méretű mellek jönnek be, nem kell az feltételezni, hogy mindenki hegymászó. Véleményem szerint, inkább formás legyen a mell mint nagy.

Bár azért az is gáz, ha csak ez számít abban, hogy kivel randizunk, mintha a nő csak egy pár mell és egy p*na lenne.



Kedves Kérdező!


Ha szép az arcod az már nálam nyerő lenne, ha viszont a suliban csúnyának érzed magad a kihat arra, hogy hogyan állnak hozzád a srácok. Egy kis önbizalom mindenre megoldás.

Erre nagyon jó példa egy osztálytársnőm. Tökéletesen passzol rá a leírás amit te adtál magadról. Szerintem ő is nagyon szép, és a srácok akikkel beszéltem azok is azt mondták, hogy első ránézésre szép, de aki pár percnél többet tölt a közelében, és ne adjisten beszél is vele, az már nem találja annyira nyerőnek, elrontja a hatást a csaj önbizalmának hiánya.

(Hozzátenném, hogy volt egy srác akinek még így is bejött, és finoman még próbálkozott is nála. Na azt a srácot, valamilyen megmagyaráz/hat/atlan oknál fogva, ki nem állhatja.)

2012. júl. 28. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Köszi az utolsó válaszolónak:) Tudom, hogy nálam az önbizalom szint a pincében van, de hiába próbálok, nem tudok rajta javítani..:( Erre nincsen gyógyír??
2012. júl. 28. 21:39
 27/32 anonim ***** válasza:

Kedves 25! -.-

ha nem érted h mire írtam akkor ne is írj rá semmit. nem azt akartam mondani h a kis mellű szemüveges alacsony lányok nem jó nők! hanem azt h ebből nem derül ki az h kinek az esete és kinek nem mert ezen belül lehet szőke, barna, sovány, duci, vagy éppen az h egy bányarém vagy épen egy gyönyörű lány...

érted már? -.- szánalmasnak találom h a fiúk ennyiből ítélnek meg egy nőt!


24. voltam

2012. júl. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 Lupus válasza:

Kedves 24-es!


Ha figyelesen elolvasod a válaszomat láthatod, hogy ezt én is megírtam, bár egy hangyányit durvábban.

2012. júl. 29. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Nem igazán jönnek be az alacsony vékony kicsi mellű lányok, mint inkább a magasak, az én magasságom miatt. De ha jó a megjelenése, és formás, akkor simán járnék vele
2012. júl. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
Sajnálom, ha férreértettek páran..De én csak arra voltam kíváncsi, hogy randiznátok-e olyan lánnyal, aki esetleg nem olyan mint a mai lányok többsége. Mert nincs nagy mellem, nem lóbálom a seggem jobbra-balra, nem csücsörítek, mint egy kacsa..meg ilyenek. Senkinek nem fogok magamról képet küldeni...Bocs!
2013. jan. 26. 15:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!